פרקליטות מחוז דרום ופרקליטו של אליהו עשור, שהואשם ברצח חברו דוד חדד ז"ל, חתמו על הסדר טיעון, במסגרתו הודה עשור שרצח את חברו לאחר ויכוח סתמי.

על פי עובדות כתב האישום שהוגש לבית המשפט ע"י עו"ד עפרה לוי מפרקליטות מחוז דרום, עשור דקר את חדד באמצעות סכין מספר פעמים, הכה אותו ובעט בו, בכוונה לגרום למותו, תוך כדי שחדד מנסה להתגונן, צועק, בוכה ומתחנן שעשור יניח לו, קורא לעזרה וצועק "הצילו". חדד ניסה להתרומם ועשור דקר אותו דקירה נוספת בבטן, בכוונה לגרום למותו.

חדד פונה לבית החולים כשהוא במצב אנוש, מחוסר הכרה ומונשם, לאחר שאיבד דם רב כתוצאה מהדקירות שדקר אותו עשור. כל נסיונות ההחייאה כשלו.

כתב האישום המקורי ייחס לעשור עבירת רצח ובית המשפט הרשיע אותו, כאמור, בעבירה זו.

במסגרת ההסדר סוכם בין הצדדים כי על אליהו עשור יוטלו 25 שנות מאסר בפועל ופיצוי. טרם ניתן גזר דין, התיק נדחה לטיעונים לעונש.

אשדוד נט הביא לפני שנתיים, בבלעדיות, את מכתב ההתנצלות שכתבו הוריו של עשור למשפחתו של דוד חדד. במכתב כתבו הוריו של עשור: "השקענו בבנינו את מיטב החינוך ויראת-שמים. מבחור ישיבה מצליח לפני שנתיים, הפך את עורו והדרדר עד למעשה הנתעב שעשה".

לקריאת המכתב המלא לחצו כאן.

זירת הרצח - כאן דקר למוות עשור את חברו דוד חדד, למרות תחנוניו. 


 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]