ביומו השביעי של הפסטיבל דיוואן אל בנאת פתחו את ה"שואו קייס" ברחבת המשכן והרעיפו אווירה אתנית חמימה עם שקיעתה של הזריחה. כשהלילה ירד עלה לבמה טאש טאש, כפי שהציגו אותו- הגרוזיני הכי יפה בארץ והכריז בתחילת ההופעה: "זה לא מופע זו מסיבה גיאורגית!" וכך היה. 

בבית יד לבנים שלוש הנשים: לאה שבת דין דין אביב וקרולינה הפגינו את כוחן הנשי בשירה גדולה, מחאת אהבה ונשמה, בלוז של קולות גדולים עם מילים שחודרות את מעטפת הלב. לאה שבת עם הלהקה חגגו על הבמה כשדין דין וקרולינה עלו להתארח בכמה שירים, כל אחת נתנה את גוון קולה וייחודה והשילובים בין שלוש הזמרות הגדולות עם להיטיהן השונים כבש את הקהל.

המאסטרו של הקלרינט ביוון ואסיליס סלאס, חיבר בין מוזיקה צוענית, טורקית, יוונית ובלקנית. נחשב לאמן פנומנלי והגיע טל המשכן יחד עם שני בניו, זמר וזמרת. המופע שנפתח בניגון נעימות ובסולו קלרינט התפתח לשירה מרגשת. 

באודיטוריום מונארט כבשה את הקהל נטלי וואמבה בארי והעבירה אותם יחד איתה ועם הנגנים סוג של מסע. שרה באנגלית וצרפתית, לבושה בשמלה ססגונית וכשהיא רוקדת על הבמה אי אפשר היה שלא לחוש מהופנטים אל מולה.

בפאב השלומפר התקיימה הופעה של להקת מלכה באיה במסגרת מדי נייט- הפאב היה מלא ושוקק חיים, בעלי הבר האחים בנישו הפתיעו כשכל צוות העובדים לבש את חולצות הפסטיבל ואפילו בלוליינים ששעשעו את הקהל תוך כדי, לפני ואחרי ההופעה והמשיכו במסיבה אל תוך השעות הקטנות של הלילה.

צפו בגלריית התמונות מהיום השביעי: