מוניות קניון אשדוד הפועלת למעלה מ20 שנה, התחנה הוותיקה והגדולה בדרום, החליטה להצטרף לקידמה, ובכך השיקה  אפליקציה חדשה  ומשוכללת במיוחד.

האפליקציה החדשה תאפשר לכם להזמין מונית במיקום שאתם נמצאים ללא צורך בהמתנה על הקו, השירות הינו ללא תוספת תשלום בעבור ההזמנה, וללא צורך בהכנסת פרטי כרטיס אשראי.

האפליקציה  פועלת בצורה פשוטה ביותר, עומדים ביעד שאליו רוצים שתגיע המונית, נכנסים לאפליקציה ומזמינים מונית, האפליקציה מאתרת נהג מונית פנוי באזור בו אתם נמצאים, המונית הקרובה ביותר מזהה את ההזמנה שלכם,  ושולחת לכם הודעה, שהמונית בדרך אליכם.

בהודעה תקבלו פירוט מדויק של שם הנהג הטלפון והכתובת ממנה הוא מגיע ומספר הרכב, ובכך  בממוצע תוך 3 דק' והמונית אצלכם.

החזון והיוזמה של מוניות קניון אשדוד

חיים בנוז מנהל התחנה מסביר" החלטנו שגם אנחנו רוצים לאפשר ללקוחות שלנו נוחות ופשטות, העולם מתקדם לטכנולוגיה וגם אנחנו, אך איננו זונחים גם את שיטת ההזמנה בטלפון. הידיעה שהיום כולם מחוברים למכשירי הטלפון הניידים, מאפשרת הזמנת מונית בקלות ויעילות, עבור הנוסע ועבור הנהג. "

מאיר  משה חבר הנהלה מספר " היתרון החשוב של האליפקציה היא בכך שהיא יוצרת ביטחון אצל הנוסע,  במיוחד בקרב הצעירים, כשהדור הצעיר מזמין מונית, הוא רוצה להרגיש ביטחון, וכאשר הם מזמינים את המונית הם מקבלים את כל המידע על המונית בה נסעו, כגון פרטים  מי הנהג, מספר הרכב טלפון של הנהג, ובכך פרטים המונית שהוזמנה נשארים בזיכרון שבתוך האפליקציה שברשותו"

היתרונות של האפליקציה היא  בכך  שראשית המחיר הוא אחיד של התחנה והנהג לא יכול לשנות מחיר כיוון שהכל מתועד באפליקציה, בנוסף הנוסע בוחר את אמצעי התשלום שבאמצעותו הוא רוצה לשלם , אפשר להכניס כרטיס אשראי ואפשר גם לשלם במזומן. אין תשלום  נוסף על ההזמנה של המונית דרך האפליקיציה. 

דן  ברונשטיין חבר הנהלה מוסיף " אנשים רבים שוכחים ציוד ורכוש אישי במוניות , ואינם זוכרים היכן שכחו או שאין ברשותם את הפרטים של המונית אשר בה נסעו , דרך האפליקציה ניתן יהיה לאתר את המונית שבה נסע אותו אדם אשר שכח את רכושו, ויוכל ליצור קשר ישיר טלפוני עם הנהג, ביום יום אנשים שוכחים רכוש רב, תעודות זהות, מצלמות, עגלות, כרטיסי אשראי ועוד"

בתמונה: דן ברונשטיין,מאיר משה,חיים בנוז

בנוסף לבשורה והקידמה שהם מובילים בעיר, מוניות קניון אשדוד עם למעלה מ-250 נהגים בפריסה רחבה, חגגו  20 שנה של פעילות, ודוגלים גם לקידום ויוזמות למען הקהילה, בימים אלה הם מגייסים עובדים למגוון משרות, בעלי מוגבלויות  בעזרת המרכז לתמיכה ותעסוקת אנשים למוגבלות.