בחברות בהם העובדים מאושרים, מחקרים מראים רווחיות גבוהה ב 33 אחוז והפרודוקטיביות ב 43 אחוז . חדשנות ב 300 אחוז.

האסטרטגיה של זאפוס, היא דוגמא מעולה. זאפוס מוכרת נעליים באינטרנט, והיום עוד יותר, מתייחסת לעובדים קודם. עובדים מאושרים עושים לקוחות מאושרים. תנאי העסקה מפנקים ואוירה, עם סמכויות, שולחנות משחק, כמו ביליארד וחדר כושר. תרבות ארגונית שמאמינה באיזון בין עבודה והחיים עצמם. בן הקריירה לפאן האישי.  

עובדים מאושרים עושים הכול בשביל הלקוחות, כדי שהלקוחות יהיו מאושרים. הם גמישים ויצירתיים יותר ושמים את טובת הלקוח לפני הכול. זה גם כוחו של המותג זאפוס. נעליים אפשר לקנות בכל מקום אבל בסוף הלקוח קונה בזאפוס. למרות שהם לא זולים. אנשים מרגישים מאושרים כשקונים בזאפוס.

אותו דבר גם בנק אמפקווה, שמעצב את סניפיו כלובי של מלון ומזמין גם לא לקוחות לשבת ולהתארח ולשתות קפה, לאכול שוקולד ולגלוש באינטרנט או לשמוע מוסיקה. אחרי שעות הפעילות הבנק הופך למועדון קהלתי ומציע חוגים והופעות של אמנים מקומיים. בתחום הבנקאי הוא לא שונה מבנקים אחרים. הבנק הזה רושם גידול כבר 20 שנה.

המשותף לשתי החברות ועוד חברות כמו וירג'ין,  שלקוחות קונים חבילה שהיא חוויה כוללת. סך כל הערך שהלקוח מפיק. המוצר או השרות הם רק חלק מזה.

הערכים והתרבות הארגונית באסטרטגיה של לגרום ללקוחות שלך היות מאושרים:

לייצר וואו כל באמצעות שירות ולהפתיע, לחבק את השינוי,  ליצור כיף וקצת מוזרות, להיות הרפתקנים, יצירתיים, ובראש פתוח , לרדוף אחרי למידה, לבנות קשרים פתוחים וכנים ועם תקשורת ומערכות יחסים אמיתיות, צוות חיובי ורוח משפחתית, תשוקה ונחישות.

מוגש כחומר למחשבה לבעלי העסקים - 

גלית בן שמחון מנכלי"תThe Team TLV אסטרטגיות צמיחה

www.theteamtlv.com

לייעוץ אישי - נייד - 054.224.224.2