במועד שדרוג המערכת, בין התאריכים - 20/04 ל- 02/05 , לא יוענקו שירותי קבלת קהל פרונטאליים, למעט: מסירת מסמכים, הסרת עיקולים ותשלומים. מוקד שירות הלקוחות הטלפוני יפעל כרגיל . כמו כן, ניתן יהיה לבצע תשלומים באמצעות בנקים, בנק הדואר וחברות האשראי.

תאגיד "יובלים אשדוד"  חרט על דגלו את תחום שירות הלקוחות ומשקיע בכך רבות.מסיכום נתוני שנת 2016 עולה כי הוא מספק שירות  ברמה גבוהה ובכלל זה: זמני המתנה קצרים מאד, טיפול מהיר בפניות בכתב ושעות קבלת קהל ומענה טלפוני רבות- מעבר לקבוע בחוק.

בעקבות  כך אף קבעה רשות המים כי,  "עובדי התאגיד הם בעלי תודעת שירות גבוהה אשר מטרתם לשפר את השירות לתושבים וליעל את עבודת התאגיד". מנכ"ל התאגיד שלמה אטיאס ציין כי,"על אף המדדים הגבוהים, אנו לא נחים על זרי הדפנה ומשדרגים את מערכת מחשוב למערכת מתקדמת אשר תאפשר לנו להעניק לתושבי אשדוד שירות יעיל, מקצועי ומהיר ברמה גבוהה עוד יותר".

יש לציין כי המערכת תוטמע בפרק זמן של 13 יום על מנת לצמצם ככל הניתן את הפגיעה בשירות השוטף המוענק לתושבים. תאגיד "יובלים אשדוד" הינו דוגמה לאופן המוצלח של  יישום חוק תאגידי המים והביוב. מלבד ההשקעה הרבה בתחום שירות הלקוחות  השקיע "יובלים אשדוד" עד כה  עשרות מיליוני שקלים בהקמת תשתיות מים וביוב חדשות בעיר, בתחזוקת מתקני המים והביוב הקיימים וכן בניהול מקצועי ומתקדם הזוכה למחמאות ונלמד בתאגידים אחרים.

יו"ר הדירקטוריון עו"ד גבי כנפו,"התאגיד חרט על דגלו את עקרון המצוינות בתחומים המרכזיים הנוגעים לפעילותו: השקעה בתשתיות מים וביוב, שירות הלקוחות והניהול, וזאת בכדי שתושבי העיר שלנו- אשדוד, ייהנו ממשק המים והביוב המוביל בישראל ".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו