הפועל אשדוד בכדוריד בתקופה לא טובה עם שרשת הפסדים והידרדרות בטבלה. למזלה, הקבוצה כבר הבטיחה את המקום שלה בפלייאוף, אך היא רוצה לשפר מעט עמדות לפני הפלייאוף.

הקבוצה של וובה זייקמן שרשמה כבר הפסד שלישי ברציפות בליגה, ניצבת במקום ה- 6 בליגה ותרצה לנצח את א.ס רמה"ש בבית, בכדי לשפר מעט מיקום.

אשדוד, באופן מעשי, בפלייאוף העליון, ונותר לה לסגור סופית את הסיפור, רק שהיא בתקופה לא טובה (עם 6 הפסדים ב-7 המחזורים האחרונים).

רמה"ש, לעומתה, אחרי ניצחון סוחף על הפועל ר"ג (19:29), ובפיגור של נקודה אחת בלבד ממכבי ראשל"צ השנייה בטבלה (שתיים שעשויות להיפגש עוד בחצי גמר הפלייאוף, כך שעל הפרק המאבק הוא על יתרון ביתיות).

קבוצת הכדוריד של הפועל אשדוד רוצה ביום שישי (16.00, מקיף ט'), מול רמה"ש, לסיים את רצף 4 ההפסדים, שני מחזורים לסיום הליגה הסדירה ולהבטיח את מקומה  בפלייאוף העליון. הפסד נוסף עלול לסבך אותה במחזור האחרון.

אשדוד ממוקמת כרגע במקום השישי והיא רחוקה 4 נקודות מהמקום ממנו לא עולים. למעשה תיקו ומעלה יספיק לה לשמור על מקום בפלייאוף העליון.

אשדוד לא רוצה לסיים במקום השמיני, כי אז היא תפגוש בפלייאוף את המוליכה והאלופה, מכבי ת"א ואז מדובר בסדרה כמעט אבודה מראש.

אשדוד יכולה לגמור על רמה"ש. היא אומנם נמצאת בתקופה לא טובה של 4 הפסדים כאמור, אבל בבית, אשדוד יכולה לנצח את רמה"ש השלישית, בוודאי לא להפסיד. אחרת היא תצטרך להיאבק במחזור האחרון במשחק חוץ מול חולון שגם היא נאבקת על מקום בפלייאוף העליון.

צילום: הפועל אשדוד כדוריד