הניצחון של מ.ס אשדוד על מכבי פ"ת, סימל אולי יותר מכל את הדרך שהקבוצה עוברת מאז הגעתו של רן בן שמעון. אשדוד משחקת בהתאם לגודל שלה, בכלים שלה ונראית מוכנה לכל משחק.

שלוש הנקודות הללו מציבות את אשדוד במקום ה-9 עם 28 נק', שבמחזור הבא היא תארח את הפועל כפ"ס באשדוד בפתיחת משחקי הפלייאוף התחתון.

רוני אוואט עוזר מאמן מ.ס אשדוד אמר בסיום: "הניצחון הכי חשוב העונה. כאשר אתה לפני פלייאוף תחתון, כל נקודה היא משמעותית. לא הרבה אנשים נתנו לנו צ’אנס בארבעת המשחקים האחרונים, השגנו 7 נקודות מתוך 12.

כולנו שמחים ומאושרים, זו משפחה גדולה, חמה אוהבת. נותנים את הקרדיט לכולם, מהאפסנאי עד לרן בן שמעון. עשינו חג שמח לג’קי". 

אוואט התייחס למהלך המשחק: “לא שיחקנו טוב, אבל הגענו להזדמנות וניצלנו אותה. מכבי פ”ת באה במומנטום נהדר ושידרה רצינות, אך התכוננו בשקט ובצנעה.

בן שמעון הכין טוב את השחקנים. זה 0:1 קטן, אבל כל כך משמעותי. היהירות והשאננות זה הדבר הכי מסוכן בכדורגל. יש לנו קבוצה טובה, אמרתי את זה גם בתחילת העונה. הקבוצה בריאה, רעננה תוססת. נעיף מבט למטה, אך נסתכל קדימה".

דן ביטון שכבש את שער הניצחון, שערו השלישי העונה אמר: "אני רוצה לבעוט יותר, אבל  לפעמים צריך להתרכז בהגנה. שמח שהבקעתי, אך מגיע קרדיט לכל הקבוצה. בקושי היה לי אוויר, לא חשבתי.

הלכתי שמאלה, ראיתי את הפינה הרחוקה וחשבתי ‘מה שיהיה יהיה’ שמח שזה נכנס. הקרדיט לרן מגיע לו, כי הוא מכין אותנו בצורה נהדרת. אנחנו רוצים לשחק כדורגל בכל משחק. עדיין לא הבטחנו את ההישארות".

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו