בהסתכלות לאחור, ניכר שצומחת וגדלה בליבן של מירי ויוליה תחושת גאווה. היה להן חלום להקים סטודיו כושר לנשים שהצליח להתממש, הן השקיעו עבודה מאומצת שרקמה עור וגידים ומודעות לכך שהדרך עוד ארוכה ויעדים רבים עוד לפניהן אך לסכם שנה (ראשונה), זה בהחלט מרגש. הן מצליחות על אף החששות שהיו בתחילת הדרך, לשלב בין אימהות לקריירה והוכיחו לעצמן ולסובבים אותן שהכל אפשרי. אי אפשר לפספס שיש בליבן ונפשן אהבה ענקית לתחום הכושר וההחלטה לפנות לקהל נשי בלבד הפכה לזכות גדולה לשמח נשים, לגרום להן לשנות את אורח חיים ולהרגיש נפלא. אכפת להן מאוד מכל אחת ואחת שמגיעה אליהן ל'מיי סטודיו'.

מירי גרינברג (30) נשואה+ 2 מאשדוד ויוליה וול מגן יבנה (38) נשואה+ 2. השתיים הכירו לפני שנים רבות כששתיהן עבדו יחד בחדר הכושר 'גו אקטיב' באשדוד. יוליה עבדה שם עוד מהפתיחה ומירי אחזה תפקיד ניהולי בכיר במשך שמונה שנים.
יוליה ומירי, my studio
החיבור הראשוני נוצר שנסעו יחד לכנס כושר באילת. מירי שהייתה בהריון הצטרפה ברגע האחרון בספונטניות ולאחר מכן היחסים ביניהן הפכו מיחסי עבודה לחברות קרובה. יוליה תמיד רצתה סטודיו משלה וחיפשה מישהי עם ראש ניהולי שכן היא השקיעה שנים רבות ברכישת ידע מקצועי והכשרות רבות. למען האמת, זמן רב יחסית חשבה שמירי תוכל להיות שותפה מתאימה אבל לא העלתה את העניין על הפרק זמן ארוך, אלא רק לאחר שמירי הייתה בחופשת לידה ולאחר חצי שנה של חופשת לידה קיבלה את הבשורה שמכרו את הרשת ולכן הודיעה על עזיבתה ב'גו אקטיב'. הראשונה שפגשה הייתה יוליה שדווקא חייכה אליה לשמעה את הבשורה ואמרה לה שהיא מתכננת לפתוח סטודיו וחשבה עליה כשותפה.

מירי מתחזקת 'מחברת חלומות' בה היא רושמת את כל העולה על רוחה,  מציינת שם את החזקות שלה, את הדמיונות והכמיהות. תמיד היא חלמה לפתוח עסק משל עצמה והבינה כי עליה לעשות שינוי בחיים, כך שהתזמון והחיבור עם יוליה היה כמו כפפה ליד.

הן נפגשו כמה פעמים סיפרו אחת לשנייה על החלום והחזון והבינו שמדובר באותו החלום כשכל אחת הוסיפה רובד ונדבך נוסף עד שהגיעו למוצר הסופי והמוצלח שנותן מענה קסום לנשים בכל הגילאים.

הסטודיו שלהן, my studio הוא לא עוד סטודיו כושר רגיל לנשים. הן הפכו אותו כבר מהפתיחה למקום מקצועי ואיכותי ועם זאת מעניקות יחס אישי ותחושה של בית לכל אחת מהמנויות. פעם בחודש הן מקיימות אירוע מיוחד, חגיגות עוצמתיות בסטודיו, הרצאות מיוחדות שנותנות במה למדריכות השונות, ערבי גיבוש, צ'ופרים ופינוקים וכמובן שיעורים מיוחדים לנשים בהריון ואימון לאימהות יחד עם התינוקות וכן עושות אימוני ילדות לגילאי 8-12 וגם ימי הולדת ספורטיביים בהזמנה לגילאי 5-12.

קבלו הצצה לשיעור קנגו גא'מפס המאתגר שלהן:

שלא תחשבו שמדובר בעבודה קלה. הן הגיעו מידי יום בשנה האחרונה לעסק. יוליה בהתחלה הייתה מעבירה הרבה שיעורים ומירי ניהלה את כל נושא הרישום והניהול ולאט הן הפכו לשם דבר ויש ביקוש גדול לעבוד איתן ואצלן. היום יש להן מעל ל- 10 מדריכות שונות ואימונים בדרגות קושי שפונות למתאמנות מתחילות ומתקדמות, צעירות ומבוגרות.

שתיהן התחילו את דרכן בעולם הכושר בגילאים צעירים מאוד כרקדניות בריקודים סלוניים, עם השנים מירי הפכה למדריכת אירובי ועיצוב בלימודים ב'גימנסיה', בהמשך עשתה התמחות באימון ילדים והכשרה של מדריכת 'זומבה'. יש לה תואר ראשון בתקשורת בדגש על פרסום ושיווק ובמקביל לכל זה היא מנחת קבוצות. יוליה היא רקדנית בטן עולמית וזכתה במקום הראשון בתחרות בינלאומית בשנת 2010. תחילת דרכה הייתה עוד כשהייתה עולה חדשה במסגרת פרויקט "נעלה" והייתה מעבירה אימונים ובונה מערכי שיעור בסלון עם 'טייפ' של פעם... משם עברה לשיעורים במקלט והחלה לרכוש ציוד כמו משקולות ומדרגות והבינה שזהו התחום בו תרצה לעסוק. משםן רכשה הכשרות של מאמנת אירובי, ספינינג, קיקבוקסינג, חדר כושר, טופנגה, קנגו ג'אמפס, פילאטיס וכמובן- מחול מזרחי שמזה כ- 14 שנה היא חלק מהצוות המקצועי ומעבירה סדנאות בפסטיבל לריקודי בטן המתקיים מידי שנה בישראל.
עם חלק מהמנויות בסטודיו
על אף שבאשדוד באמת לא חסרי חדרי כושר ומקומות בהם ניתן לקיים פעילות גופנית, יש משהו מיוחד ב'מיי סטודיו' החל מהנשים שמנהלות אותו, ומאוד קשובות לרצונות לקוחותיהן, לאווירה במקום, למדריכות ולמנויות כמובן. האנרגיות טובות, ההצלחות וההישגים לא מאחרים לבוא בקרב המתאמנות ותמיד ניתן לראות שישנה הרבה חשיבה והשקעה מאחורי כל פעילות שמתקיימת בסטודיו. גם המדריכות בסטודיו נבחרות בקפידה ומאוד נהנות, גם להן יש אנרגיות שונות במקום ולמרות שהן מאמנות בכמה מקומות שונים במקביל הן מרגישות חלק ומאוד מחוברות למקום. מירי ויוליה שמות לעצמן למטרה להעצים אותן ונותנות להן במה בקיום שיעורים מיוחדים ומשלובים, הרצאות, שיתופים של סיפורים אישיים שלהן ועוד.

מירי: "זכיתי בשותפה מדהימה. יוליה בחורה רגישה, אכפתית, אוהבת ,תומכת וכשרונית בטירוף. יש לה אנרגיות חיוביות ושמחת חיים. אוהבת ליהנות מהחיים ותמיד עם חיוך רחב וכך גם הלב. היא גם אמא מדהימה וחברה לתפארת. יודעת להכיל ומשלימה אותי. מרגישה שהשנה הזאת לימדה אותי הרבה, ויש עוד הרבה לפני אבל יכולה לחתום בתחושת סיפוק אדירה והתרגשות עצומה, לדעת שאנחנו 'ביזנס ליידי' מוצלחות".
יוליה ומירי, my studio
יוליה: "אני גאה ומתרגשת מהדרך שעשינו ומלאה בתחושת סיפוק ואושר גם כי הגשמנו וממשיכות להגשים את החלום וגם מהתוצאות והתגובות הנפלאות של מנויות שלנו. מירי באמת חרוצה, שאפתנית, אחראית, מסורה, שקולה, יעילה, יסודית, מקצועית, בעלת יוזמה, סקרנית, דבקה במטרה, ישרה  חברותית, יצירתית, בעלת ביטחון עצמי וחוש הומור ושמחת חיים, רגישה וחברה טובה ואמיתית. לא יכולתי לבחור שותפה טובה ממנה".

רוצות להצטרף ל-
my studio?
כנסו לעמוד הפייסבוק שלהן (לחצו כאן) וצרו קשר וגם תוכלו להצטרף לחגיגות השנה שלהן