תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית  IMTM - International Mediterranean Tourism  Market היא האירוע השנתי הוותיק והמרכזי של תעשיית התיירות בארץ, והגדול מסוגו שנערך במזרח התיכון. היריד משמש לקדם את התיירות הנכנסת, תיירות הפנים והתיירות היוצאת, כמו גם לחזק את שיתוף הפעולה בין הגופים העוסקים בענפי התיירות והוא נערך בחסות משרד התיירות, התאחדות המלונות וסוכני נסיעות ותיירות בישראל.

בחברת "תיירות אשדוד" הציגו השנה דוכן מרשים במיוחד אשר עוצב בצורת בר-חוף, בו הציגו עובדי החברה את מוצרי התיירות השונים שיש לעיר להציע עבור המבקרים בה, לצד 2 מסכים אלקטרוניים אשר הציגו קטעי וידאו מאתרים בולטים בעיר.
שר התיירות יריב לוין בדוכן האשדודי
במהלך היומיים של היריד, פקדו את הדוכן האשדודי מאות ואלפי מבקרים, רובם ככולם עוסקים בתחום התיירות, דוגמת מורי דרך, סוכני נסיעות, אנשי תקשורת וכו'. המבקרים בדוכן החמיאו לעיר על רצועת החופים הייחודית, אירועי התרבות הרבים ולא פחות חשוב – על המבחר הקולינארי המרשים המושך אל מסעדות העיר מבקרים מכל רחבי הארץ.
תיירות אשדוד
תיירות אשדוד

חבר מועצת העיר והממונה על התיירות משה דנינו, החמיא לעובדי החברה על ההשקעה הרבה ביריד, לסטודיו שי חיון אשר עיצב את הלוגו החדש ואת מפות הסיורים וכן לאמן אליאסף מיארה, על עיצוב הדוכן.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו