קבוצת דולפיני אשדוד ממשיכה בהישגים הגדולים שלה ומביאה כבוד רב לאשדוד ולמדינה. הקבוצה המשחקת זו השנה השלישית בטורניר "ליגת האלופות" בקט רגל לחרשים וכבדי שמיעה, העפילה שנה שנייה ברציפות למשחק חצי הגמר.

הקבוצה סיימה את הבית המוקדם במקום השני ושיחקה בחמישי מול קבוצת טורינו מאיטליה בשלב רבע הגמר. המשחק שהיה צמוד עם הגנות טובות ותצוגות שוערות טובה משני הצדדים, הלך לבעיטות הכרעה, ושם כפי שאשדוד יודעת בשנים האחרונות היא גברה 4-3 על האיטלקים והעפילה לחצי הגמר. 

הקבוצה התארחה ביום רביעי אצל שגריר ישראל בספרד, דניאל קונטר. יעקב אוליאל היו"ר סיפר: "האירוח היה חם ולבבי והשגריר התעניין ושאל שאלות על הקבוצה וזו היתה חוויה בלתי נשכחת לשחקנים".

צילום: דולפיני אשדוד

המטרה של הקבוצה ושל אוליאל עצמו זה הגביע. "אמרתי כבר לפני היציאה שלנו לטורניר שהמטרה היא לחזור עם הגביע לארץ ולאשדוד ואני בטוח שזה מה שיקרה", אמר אוליאל.

כאמור, היום (ו') הקבוצה תשחק מול לנדיה השבדית בשלב חצי הגמר.  בשנה שעברה זכתה הקבוצה במקום השלישי. הפעם היא רוצה להגיע לפחות לגמר.

המשחק מול לנדיה יתקיים בשעה 17:30 שעון ישראל ויעבור בשידור ישיר באתר של מוטי דייבוך (לינק מצורף).

צפו במשחק העלייה לחצי הגמר: 

לינק לחצי הגמר: https://www.youtube.com/channel/UCsj5TYuLaF73ODPFkzeKn2g?view_as=subscriber%2Findex.php%3Fpage%3Drecomm&app=desktop

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו