יש לי חולשה למטבחים מעוצבים. כאלה שאיך שרואים אותם מרגישים לא פחות ממאסטר שף בערוץ האיטלקי. אתם מכירים את ההרגשה הנפלאה הזו? היא מגיעה בדרך כלל כשרואים מטבח עוצר נשימה, כזה שחשבו על כל פינה בו, על כל אלמנט, על השילוב המופלא של חומרי הגלם המשלימים את המראה.

כך הרגשתי כשנכנסתי בפעם הראשונה לאולם התצוגה של מטבחי דא קוצ׳ינה: השלמות צעקה לי מכל עבר וההרגשה שעטפה אותי היתה חדשה לי, למרות הניסיון שלי בעולם המטבחים.

אחרי שהתפעלתי מהעיצוב המדוייק, קיבלתי גם הסבר מקיף לתוצאות המושלמות.

kitchen

הכל מתחיל באהבה גדולה למטבח. כבר שלושה דורות שחוקרים, מעצבים ומייצרים מטבחים במשפחה – עד ליצירת המופת שנקראת דא קו׳צינה.

המוניטין שנצבר במהלך השנים מבטיח כי תקבלו את המוצר הטוב ביותר, בחדשנות הטכנולוגית, באיכות מוצרי הגלם וכמובן ברמת העיצוב והגימורים המוקפדים.

צוות היועצים והמעצבים של דא קוצ׳ינה, העומד לרשותכם בכל אחד מסניפי הרשת, ישמח להעניק לכם את הפתרונות המושלמים כדי להעביר את להפוך רעיון שלכם למטבח החלומות שלכם - על כל הפרטים הקטנים שחייבים לקחת בחשבון – מטבח נוח ופונקציונלי, מדוייק ועדכני בשלל אפשרויות העומדות לרשותכם.

דא קוצ׳ינה היא הרבה מעבר לחברה המייצרת מטבחים. כל מטבח מקבל את מלוא תשומת הלב עד אחרון הפרטים הקטנים. להשלמת הטוטאל לוק, תוכלו אפילו להזמין מטבחי חוץ, ארונות, מיטות, ספות, מוצרי חשמל ועוד.

דא קוצ׳ינה הינה יבואנית בלעדית של מטבחי Doimo Cucine, המטבחים האיטלקיים המובילים באירופה המשתייכים לתאגיד הריהוט השני בגודלו באיטליה.

מסתבר שאצל האיטלקים הכל מתחיל במסורת, בכבוד הניתן לפרטים, לאיכויות, לחומרי הגלם. הם יצרו דיאלוג מושלם בין עיצוב לשימושיות, בין יוקרה ונוחות, בין סגנון עוצר נשימה והקפדה על אחרון הפרטים. וכך המעצבים, והאדריכלים זוכים לקבל פתרונות יצירתיים וטכניים שהופך את התהליך לנעים יותר ומדויק יותר מול הלקוחות שרואים כיצד רעיון הופך לתוצאה מושלמת.

אני ללא ספק הרגשתי את הסגנון האיטלקי, את היוקרה, את החשיבה האבסולוטית על מכלול הנעלמים שבעיצוב מטבח החלומות... ולמען האמת, הם גרמו לי להבין בדיוק איך הייתי רוצה לראות את המטבח בבית שלי.

בקרו באתר דה קו'צינה מטבחים לפרטים נוספים: https://www.dacucina-kitchens.com/