צילום: איל קרן

במרכז עובדים 30 דוורים אשר מחלקים דואר בכ- 60 אלף בתי אב באשדוד וכ- 6000 בתי אב בגן יבנה וכן עובדי שישה קווי דואר נע של אזור לכיש אשר פוקדים מדי יום כ- 160 ישובים. 

המרכז האזורי ממוקם במבנה מרווח ומשתרע על שטח של כ-800  מ"ר לעומת מרכז הדוורים הקודם המרכז נבנה בשיטות מתקדמות בהנחיית יועצים בתחום זה.

במרכז שודרגו שיטות עבודת המיון והחלוקה, כך שזמני מיון דברי הדואר והחבילות יקוצרו משמעותית, תנאי  העבודה שופרו משמעותית לרווחת העובדים ויציאת הדוורים לחלוקת דברי הדואר והחבילות תהיה פשוטה ונוחה יותר. המשמעות שיפור משמעותי של רמת  השירות  לתושבים. 

המהלך אותו מוביל דני גולדשטיין, מנכ"ל דואר ישראל, כחלק מהרפורמה בדואר, יפשט ויקצר משמעותית את תהליכי המיון ויאפשר שיפור משמעותי של זמני חלוקת החבילות בבתי הלקוחות, כך שהן ימסרו בעתיד הקרוב בממוצע של 4 ימים, מנחיתתם בנתב"ג, תוך קבלת הודעות סמס מיידיות. 

צילום: איל קרן

שר התקשורת, ח"כ איוב קרא בירך על פתיחת המרכז החדש, אשר יביא לשיפור משמעותי בשירות לתושבי אשדוד. קרא הוסיף כי מאז כניסתו לתפקיד, הוא ביקר בהרבה סניפי דואר ברחבי הארץ ונוכח מקרוב  כי חל שיפור משמעותי בשירותי הדואר בכל רחבי הארץ. 

ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי: "אנו מברכים על כך שדואר ישראל בחר להקים את המרכז הטכנולוגי החדש כאן באשדוד אשר יקצר באופן משמעותית  את זמני מסירת הדואר בעיר וישפר את שירותי הדואר המהווים שירותים חיוניים. 

מנכ"ל דואר ישראל, דני גולדשטיין, אמר "הקמת המרכז הינה חלק  מתפישת שיפור השירות ומהווה נדבך נוסף בהקמת מרכזים נוספים שיוקמו בקרוב, ויכסו את הפעילות הארצית. מרכזים אלו יהוו חוד החנית בשיפור השירות ללקוח והתאמת המערך הלוגיסטי של החברה לגידול העצום שחל בהזמנת חבילות מחוץ לארץ בשנים האחרונות.

במקביל, וכחלק משינוי המערך התפעולי הלוגיסטי, הוקם  מרכז מיון ארצי לחבילות במודיעין, מן המתקדמים ביותר. 

יאיר ברק, מנהל מרחב דרום בדואר ישראל אמר "מרחב דרום נבחר להיות המרחב הראשון בדואר ישראל שפותח מרכזי דוורים חדשניים. המרכז הראשון היה בראשון לציון לפני למעלה משנה, ולאור הצלחת המעבר לשיטת עבודה חדשה, הוחלט ליישם אותו גם באשדוד ובקרוב גם באור יהודה. שיטת העבודה החדשה בעיר אשדוד תאפשר לחלק את דברי הדואר מהר יותר לרווחת התושבים". 

צילום: איל קרן

יו"ר ארגון העובדים הארצי, שמעון פרג'ון, אמר כי הוא שמח על המהלך אשר יוביל לשיפור חלוקת הדואר בעיר ומצד שני יוביל לשיפור משמעותי של תנאי העבודה של הדוורים אשר עבדו עד כה במבנה קטן."רווחתם של העובדים עומדת בסולם העדיפויות שלי ואני תומך בשינויים שמבטיחים שיפור חיובי לטובת העובדים".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו