מה קורה עם הרמזורים בצומת שדרות אלטלנה פינת הרפואה? עוד לפני שהתחיל בית החולים לעבוד, הרמזורים במקום הותקנו ומאז הם רק אור צהוב מהבהב מופיע בהם. בינתיים בית החולים החל לעבוד, ובשבוע שעבר נפתח חדר המיון בבית החולים, והוא עובד במתכונת מלאה.

תושבים שמגיעים לקבל שירותים בבית החולים, כמו גם עובדים רבים במקום, אמבולנסים של מד"א ועוד, נאלצים יום יום לחצות את צומת העמוס, כאשר לא פעם הם מסתכנים בתאונה.

עובדים בבית החולים, שפנו למערכת אשדוד נט, תהו מדוע הרמזורים לא מופעלים. "כל העסק עומד ככה כבר הרבה זמן, לא מבין מדוע אנחנו צריכים להסתכן כל בוקר כאשר כבר יש רמזורים בצומת. זה כמו רולטה פה כל יום", אמר אחד העובדים לאשדוד נט. 

הרמזורים לא פועלים בצומת

גם מבקרים שמגיעים לבית החולים לא מבינים מדוע הם צריכים להסתכן בהגעה לבית החולים: "הייתי צריך להגיע לבדיקות בבית החולים, נוצר פקק נוראי בפניה לבית החולים, פשוט לא ניתן היה לעבור את הצומת העמוס בבטחה. יש רמזורים, אבל אלה לא פועלים. למה מחכים? לתאונה קשה?"

חשוב לציין כי מאז פתיחת חדר המיון לפני שבוע, העומס בצומת התגבר מאוד, זאת בנוסף לתנועת התחבורה הציבורים כעת למקום וכן תנועה ערה יותר של אמבולנסים, שכן אלה מפנים כעת חולים מאשדוד והסביבה אל חדר המיון באסותא אשדוד. 

מעיריית אשדוד טרם התקבלה תגובה 

תגובה בעמוד של ראש העיר בדיוק בעניין זה

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו