ריפורטי

עיריית אשדוד וחברת הסטארט-אפ ריפורטי,   מכריזות על שיתוף פעולה שיאפשר לתושבים לדווח, בלחיצת כפתור דרך האפליקציה, למוקד העירוני 106 על כל מפגע או אירוע בעיר בשידור וידאו חי, מבוסס מיקום.

בנוסף, לתושבים תהיינה אפשרות להתכתב בצ'אט עם המוקדן, במידה ולא יוכלו לדבר.

פרטים אלו יאפשרו למוקד להעניק לתושבים את המענה הנכון ביותר, בזמן המהיר ביותר. הדיווח יתאפשר גם באזורים בעלי קליטה חלשה ובתוך מבנים סגורים, בזכות טכנולוגיה ייחודית שפיתחה החברה.

 אשדוד מצטרפת לרשויות עירוניות רבות המטמיעות את טכנולוגיית Reporty במוקד השירות העירוני. מטרת המהלך הנו ייעול ושדרוג השירות מול התושב, תוך שימוש במערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם לדיווחים למוקדי שירות וחירום.

 שימוש באפליקציית Reporty יאפשר לתושבי הערים לדווח ישירות לא רק למוקד העירוני, אלא גם, במידת הצורך, למוקדי החירום והביטחון השונים של מדינת ישראל – מוקדי מד"א בפריסה ארצית, אשר עובדים עם המערכות של ריפורטי למעלה משנה, באמצעות שידור וידאו בזמן אמת ומשטרת ישראל, כיבוי והצלה ומגן דוד אדום - באמצעות שיחה קולית רגילה.

 אפליקציית Reporty זמינה להורדה בחינם למכשירי אנדרואיד ו-iOS . כאמור, היום מוטמע ממשק הניהול של Reporty בכל מוקדי מגן-דוד אדום באופן מלא, וברשויות מקומיות. הנהלת החברה מעריכה כי בחודשים הקרובים משטרת ישראל ומכבי אש יחלו להטמיע את מערכות הבית של Reporty במוקדי השירות שלהם, ויאפשרו לתושבי ישראל חוויית דיווח מלאה. כיום, דיווח דרך האפליקציה, למוקדים אלו, יפנה לשיחת חירום רגילה.

ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי:

"אשדוד ממשיכה לשפר ולייעל את מערך השירותים לתושב באמצעות טכנולוגיות חכמות, כיאה לעיר המקדמת את רעיונות העיר החכמה בישראל. הפעם, בשיתוף פעולה עם חברת Reporty, אנו משיקים אפליקציה ייחודית באמצעותה יכול כל תושב לנהל דיאלוג מהיר וישיר עם המוקד העירוני ובמקרים שיצטרך גם עם מוקדי חירום וביטחון. אני בטוח שתושבי העיר ימצאו תועלת רבה ויעילה באפליקציה".

 אמיר אליחי, מייסד ומנכ"ל ריפורטי:

"אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם עיריית אשדוד. שת"פ זה יאפשר לתושבי העיר לקבל רשת הגנה אישית, משפחתית, קהילתית וארצית, זאת תוך שימוש בטכנולוגיות ייחודיות וחדשניות, אשר מייצרות תשתית לדיווחים בזמן אמת מהמובילות בעולם. אנחנו מברכים את אשדוד על הצטרפותה למעגל הלקוחות שלנו, ואין לנו ספק שתושבי העיר ייהנו משדרוג חוויית השירות כבר בנקודת הממשק הראשונה שלהם עם המערכת של ריפורטי".

להורדה לחצו כאן 

 

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו