במופע הפתיחה של הפסטיבל (19.11) יתנו במה ל"פזמון המזרחי" בהשראת התערוכה "זמר בודד הוא הלב" המוצגת במוזיאון אשדוד לאמנות (מה עוד לא ראיתם?). על הבמה יעלו האמנים הגדולים: מיכה שטרית, זהבה בן, דקלון, טריפונס, זאב רווח והפייטן בינימין בוזגלו. צפויה חגיגה של אמנים ומשוררים והגשה של הפזמונים המוכרים לכולנו בדרך יצירתית ומרגשת.
צילום: רון קדמי
אוהבים היפ הופ? בא לכם לרקוד? סיסטם עאלי מגיעים בהרכב של 10 חברים וחברות לחגיגה בארבע שפות. אחרי שהופיעו בפסטיבלים כמו "אינדי נגב", "תמונע" ועוד... הם מגיעים לבית אריה קלנג באשדוד. (עלות כרטיס: 50 ₪)

אסף אמדורסקי ורועי חסן יקריאו וישירו שירים זה של זה במפגש מסקרן ובלתי צפוי בין שני קצוות מנוגדים, האחד מוזיקאי ויוצר והשני משורר פורץ דרך. שניהם נפגשים להתאהב זה בשיריו של זה, לשיר, לנגן ולקרוא מיצירותיהם. מפגש של זעם ואהבה, מילים פוצעות, צלילים מרפאים ויצירה שמפארת את השונה והמשותף. (עלות כרטיס: 20 ₪)
אסף אמדורסקי-צילום אוהד רומנו
אוהבים כדורגל? את המופע הזה אסור לכם לפספס!! "שירה בין הקורות"- ח"כ זוהיר בהלול והפרשן ז'וז'ו אבוטבול יתארחו במפגש מרתק עם המשורר גלעד מאירי לקריאת שירה ולשיחה על הכדורגל הישראלי והעולמי. יהלי סובול (מוניקה סקס) יהיה שם כדי לשיר את שירי הכדורגל הכי אהובים. (עלות כרטיס- 20 ש"ח)
יהלי סובול. צילום: אורית פניני
***אי אפשר שלא להזכיר את כיתות האמן בהנחייתה של לבנת בן חמו (שכבר מזמן "סולד אאוט") עם שלמה ארצי ואביתר בנאי, או במילים אחרות- חגיגת שירה ענקית עם האמנים הכי שווים אוטוטו מתחילה באשדוד- זה הזמן להזמין כרטיסים חברים, מספר המקומות מוגבל!

כנסו לאתר הפסטיבל: http://ashdodashira.co.il/

נותרו כרטיסים אחרונים!!