תמס צ'יצ'יאשוילי (40) מנהל וכוריאוגרף הלהקה, היה רקדן בלהקת "סוחישוילי" בצעירותו, להקה בינלאומית ייצוגית של גיאורגיה.  ומוביל מזה כ-20 שנה את המחול הגיאורגי בעיר אשדוד שפורצת גבולות ומביאה הישגים וזכיות בתחרויות מחול בינלאומיות.

אל רחבת הסלסלות המפורסמת ברובע ו' בעיר, במרכז המסחרי הגיעה ביום חמישי האחרון הלהקה הצעירה בה משתתפים רקדנים צעירים בגילאי 6-16 רובם בני העדה הגיאורגית, רובם צברים שנולדו בארץ... על אף שאינם מבינים את מילות השירים שרוקדים, המוזיקה עליה גדלו בבתיהם הביאו אותם לרצון עז להיות חלק מהלהקה, לשמר את המסורת.
קרדיט  :Costi Jacky
הלהקה הצעירה זכתה בתחרות ארצית ובחודש הקרוב הם עתידים לצאת  לתחרות בבוקרשט, שברומניה  לפסטיבל מחול בינלאומי שבו יתחרו להקות רקדנים מ-22 מדינות. הלהקה הבוגרת זכתה כמה פעמים במקום הראשון בתחרויות פולקלור.

הם אמנם רגילים להופיע על במות יותר רציניות אולם שמחו והתרגשו לשתף פעולה ולקחת חלק בפרויקט 'באים בטוב'- רק כי זו אשדוד והם באים ממנה וגאים במתרחש בעיר, מתוך רגש פטריוטיזם לעיר. 
קרדיט  :Costi Jacky
רותי ספיר, תושבת רובע ו', שהגיעה למופע אמרה, "סוף סוף יש אקשן וחיים מלאי שמחה ברובע ו'. פתאום הרובע פורח ויש לאן ללכת שמאוד קרוב לבית. יש לי דוד מבוגר שיש לו מטפלת והוא מגיע לאירועים הנערכים במרכז המסחרי מידי שבוע ומאוד נהנה-מברכת את כל היוזמים והעוסקים במלאכה".

המיוחד בריקוד הגיאורגי זה שקיימים תפקידים שונים בין גברים לנשים. צריך אומץ ו'טמפרמנט'... הריקוד מספר על הכבוד בין אישה לגבר אולם אין מגע. המקצבים יחסי קצביים והמילים מדברות על אהבה חיזור והחיים. הבסיס הוא בלט קלאסי ועליו מוסיפים את הקפיצות והאלמנטים של המחול הגיאורגי- הייחודי רק לו.חברי הלהקה הופיעו לאחרונה ביום יהדות גיאורגיה ובפסטיבל אשדוד דאנס.
קרדיט  :Costi Jacky
את החזרות והאימונים הלהקה עורכת בקניון לב אשדוד, בסטודיוהבלט הגיאורגי בישראל- לפרטים והרשמה: תמס: 050-9905444.