בוחנים את קטלוג טבעות אירוסין  בקצב שלכם

אז למה לכם לרכוש טבעות אירוסין בחנות המקוונת של JOOL ME? ראשית, יש לכם אפשרות לעיין בקטלוג האינטרנטי ולסמן את הדגמים החביבים עליכם. המון פעמים בחנות הפיזית קשה למקד את תשומת הלב מאחר וכל הדגמים פרוסים פרונטלית. בחנות המקוונת ישנה אפשרות למיין את סוגי הטבעות, את סוגי היהלומים ולקבוע את טווח המחירים הרלוונטי לכם. כמו כן, המון פעמים עם הגעתכם אל החנות עליכם להמתין לאיש שירות שיתפנה על מנת שהוא יוכל להעניק לכם שירות, אך בחנות המקוונת אתם נהנים משירות עצמי המתנהל בקצב שלכם: רק אתם וקטלוג הטבעות.

לא עוד הגעה אל חנות התכשיטים: בוחרים בקטלוג אינטרנטי את הטבעות! החנות המקוונת מאפשרת לכם גישה נוחה מכל מקום ובכל זמן. מחפשים את הטבעת לאחת שלכם בראש שקט ובזמנים הנוחים לכם.

גודל היהלום, הצבע והניקיון – אתה זה שבוחר!

מה אם היו אומרים לכם שאתם יכולים להרכיב את הטבעת שלבסוף תשרת אתכם בהצעת הנישואין? טבעות אירוסין הנרכשות דרך JOOL ME הן טבעות המותאמות אליכם ב-100%! מה זה אומר? שבחנות המקוונת אתם אלו שבוחרים את גודל היהלום שישובץ על הטבעת, את הצבע שלו ואת הניקיון שלו. אם המון חנויות תכשיטים מצריכות מכם להתאים את עצמכם אל קטלוג קבוע מראש, עם JOOL ME אתם יכולים ליהנות מקטלוג דינאמי וגמיש ומיכולת להרכיב את הטבעת על פי הפרמטרים שאתם קובעים מראש. התוצאה בסופו של דבר? יש לכם יכולת להשפיע על המחיר הסופי של הטבעת!

 טבעת אירוסין

אתה בוחר את מחיר הטבעת! אילו פרמטרים קובעים? היהלום, הצבע והניקיון. מהיום, המחיר לא קובע בשבילך אלא אתה קובע את המחיר. שליטה מלאה בתקציב הטבעת לאורך כל תהליך הרכישה.

 

חיסכון אדיר בזמן וכסף בדרך אל רכישת הטבעת

אז מה ההבדל שבין חנות פיזית ובין חנות מקוונת? אחד היתרונות הבולטים שלכם עם רכישת הטבעת בחנות המקוונת של JOOL ME נעוץ בעובדה שאינכם צריכים לצאת ממקום העבודה שלכם מוקדם על מנת לחפש טבעות, אינכם צריכים לבזבז כספים על חניות והוצאות מיותרות על דלק, ואינכם צריכים לעמוד זמן רב בפקקים: החנות המקוונת זמינה לכם 24/7 מכל מקום שלא תהיו בו וכך אתם יכולים לבחור את הזמן האידאלי עבורכם לרכוש את הטבעת עבור האחת שלכם. בלחיצת כפתור אתם עושים את הצעד המשמעותי בדרך אל הצעת הנישואין והחיים המשותפים שלכם.

לא מבזבזים זמן מיותר: חיסכון אדיר בזמן ברכישה בחנות מקוונת. הגעה אל חנות התכשיטים או יציאה מוקדם מהעבודה? לא עוד!

מתי אתה קונה את הטבעת? מתי שלך נוח!

לחנויות הרגילות ישנן שעות פעילות, מה שאומר שעל הגברים הנרגשים להגיע בשעות הקבועות. התוצאה? המון פעמים הרכישה מתבצעת בלחץ ותחת אילוצים. עם החנות המקוונת של JOOL ME אתם נהנים מחנות שפתוחה כל יום, כל היום! קטלוג הטבעות פרוס בפניכם, ממש כפי שהוא היה נפרס בפניכם בחנות. תוכלו לבחור בין טבעות זהב לבן או זהב צהוב, טבעות בינוניות או דקות, טבעות עם יהלומים או טבעות אירוסין. טבעת האירוסין ממתינה לך במחשב האישי שלך!

 

שעות הפתיחה של החנות המקוונת? השעות המתאימות לך! בעוד חנויות התכשיטים נפתחות ונסגרות בשעות קבועות, החנות המקוונת זמינה לך לרכישת טבעת האירוסין כ-24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע!