שרה אנג'ל – מלאך או שטן? היא הואשמה ברצח כפול, נחשדה בהנהגת כנופיה עבריינית, הייתה אשתו של שמעיה אנג'ל, שרה אנג'ל בסיפורה האישי שובה הלב, מצחיק וכואב עד דמעות. זהו סיפור של נפילה ועלייה.
שרה אנג'ל. צילום: יח"צ
צמרת עולם תחתון, כלא הנשים, השיקום וחייה כסופרת של רבי מכר. סיפור מרתק, מצחיק, אמיץ ועצוב, ובעיקר מלא תובנות וממלא בתקווה. מהמקום הנמוך ביותר להצלחה ואושר. בלי מתכונים אבל עם דרך. כיום שרה אנג'ל הינה מרצה מצליחה ומבוקשת ביותר במסגרות שונות ומגוונות וכן נחשבת לסופרת מצליחה ומוערכת אחריי שכתב  חמישה רבי מכר ומדברת עליהם בהרצאות ובימים אלו ראה אור ספרה השישי "ירח משוגע".

את רב המכר הראשון שלה המתאר את סיפור חייה "מלאך או שטן" ושלל ספרים נוספים שהפכו אף הם להצלחה גדולה כגון: "נקמה", "בחורים טובים", שנת החתול" ועוד... בתום הרצאה של שרה אנג'ל תוכלו להחליט האם היא מלאך או שטן. אל תחמיצו. מידע באתר ובדף הפייסבוק של החברה העירונית לתרבות הפנאי.  למידע מלא על מיזם 'התושב במרכז הקהילתי'-אירועי פנאי במחיר השווה לכל נפש :הצגות ילדים איכותיות  ב-15 ש"ח בלבד והרצאות ומופעי זמר ב-20 ש"ח בלבד  -:http://anyflip.com/fjww/ilcs             שרה אנג'ל. צילום: יח"צ

יום חמישי, 26.10.17 בשעה 20:00, מרכז קהילתי 'דיונה', רח' קק"ל 90, אשדוד. להזמנות:08-8648585