כמה פעמים הרגשתם שאתם מבזבזים את חייכם על עבודה שהיא לא התשוקה שלהם, אהבה שהיא לא אהבה וחיים שהם לא ממש החיים כפי שציפיתם שיהיו... תיקי דיין מככבת בהצגה "הזאבים" ואם לרגע נשים את הפוליטיקה והמהפך שהעלה את הליכוד לשלטון בצד (שמקבל הרבה זמן במה במהלך ההצגה), מעבר לסיפור המשפחתי הקולח יש המון מסר "חבויים" במשך השעתיים המרגשות, משעשעות ולא פשוטות של ההצגה.
צילום: חן בוקר
אם מדברים על משפחה- הרבה פעמים אנחנו מרגישים שאנחנו מחויבים למקום ולאנשים ומשפחה היא ללא ספק המקום אליו אנחנו לרוב נמשכים תמיד שוב ושוב- הבית, המגן, האהבה... אבל- מה קורה כשכל זה מתערער? כמה פעמים האשמתם בבחירות שלכם את ההורים או המשפחה שלכם? הייתם במקום שלא טוב לכם? רציתם לעזוב אבל לא הצלחתם?

ההצגה מעלה את כל הנושאים הללו וגורמת לצופה לבחון את מקומו האישי בחיים והבחירות שעשה לאורך השנים. כמה מבחירות כמו תעסוקה, לימודים אקדמאים, אהבה וכדומה נעשו כי רצינו לרצות מישהו אחר וכמה הלכנו באמת אחרי האמת שלנו. והאם האמת שחשבנו שהיא אכן המציאות- כי כך הוצגה לפנינו, אכן אמיתית.
חן בוקר
כל זה מגולל בסיפור דרמתי מרתק ואף משעשע בהצגה "הזאבים" בכיכובה של תיקי דיין שמצליחה לסחוף את הקהל ולהעריץ את דמותה המניפולטיבית אך החביבה, כמעט למשך כל ההצגה- עד לרגע האכזבה שבו מתגלה האמת לגבי סוד אפל מן העבר שמשנה את כל התמונה.

מדובר במחזה ישראלי שעוסק בתא המשפחתי לאחר המהפך הפוליטי ועליית הליכוד לשלטון, ניסיון הישרדות של משפחה אחת עם משק חקלאי דועך בעודם מנודים על ידי חבריהם בתנועה הפוליטית וניסיון מתמשך של ניסיונות להיכנס שוב ולפוס מקום במפה הפוליטית "החדשה".

תפאורה ותלבושות: אלכסנדרה נרדי
כתיבה ובימוי: הלל מיטלפונקט
מוסיקה: שפי ישי
תאורה: עדי שמרוני
שחקנים: תיקי דיין, אלון דהן, דן שפירא / יפתח קליין, יצחק חזקיה, יוסי קאנץ, תמר קינן


מועדי ההצגה במשכן לאמנויות הבמה באשדוד:
28.10, מוצ"ש בשעה 21.00
29.10-02.11- ימים א'-ה' בשעה 20.30
לרכישת כרטיסים לחצו כאן