הגברים נכנסים למעגל המסירים וחגיגות העור החלק ממשיכות

עם חלוף השנים החלו יותר ויותר גברים להצטרף למעגל מסירי השיער, הדבר נובע בעיקר משינויים שחלו במודל היופי והעדפה הכללית של גברים חלקים ובעלי עור נקי משיערות. הסרת שיער בקרב גברים מתבצעת בימינו בכל חלקי הגוף ותורמת לביטחונם העצמי, לריח גופם ולהצלחתם בתחום הזוגי. במקרה של ספורטאים שעוסקים בשחייה וטריאתלון, תורמת הסרת השיער בלייזר גם לשיפור תוצאות הפעילות.

הסרת שיער בלייזר

איך זה עובד?

אנחנו מאוד ממליצים לכם לקרוא את מדריך הסרת שיער בלייזר להסבר מלא, הטיפול שחייב להתבצע על ידי מטפל מוסמך ובעל ניסיון ומכשיר לייזר איכותי ותקין נעשה באמצעות הצמדת ידית המכשיר לעור. קרן הלייזר שנשלחת מהמכשיר לעבר השיערה מחממת את השורש והורסת אותו. באמצעות טיפולי הסרת שיער בלייזר ניתן להסיר עד 90% מהשיער המטריד וליהנות מספונטניות, שיפור בביטחון העצמי וחופש מדאגות בנוגע לכל הנושא שגרם לשעבוד קשה לפני כן.

חשוב לציין שהסרת שיער בלייזר היא טיפול מתקדם ביותר אך היא איננה קסם וכדי שהטיפול יצליח צריך המטופל לעבור אבחון מקצועי שיאפשר לו לדעת האם הוא מתאים לטיפול (פרמטר משמעותי שמשפיע על הצלחת הטיפול הוא צבע העור וגוון השיער. מטופלים בעלי שיער כהה וגוון עור בהיר הינם המתאימים ביותר להסרת שיער בלייזר). כמו כן, דורש התהליך בין 8-12  טיפולים ועלולות להיות לטיפול תופעות לוואי כגון: תחושת אי נוחות עד כאב (אותה ניתן להחליש באמצעות משחת אלחוש ושימוש בזרוע קירור), אדמומיות, נפיחות, צלקות וכוויות. הסיכונים להופעת תופעות הלוואי קטנים במקרים בהם הטיפול מתבצע על ידי מטפל מוסמך, חשוב לציין כי על המטופל להימנע מחשיפה לשמש במהלך תקופת הטיפולים.

מה עושים עם המחיר? יש דרך להוזיל את הטיפול?

טיפולי הסרת שיער בלייזר יקרים בהשוואה לשאר טיפולי הסרת השיער – בין אם מדובר על הטיפולים הישנים ובין אם מדובר על הטיפולים החדשים. לשמחת חברי קופות חולים רבים היום ניתן למצוא הנחות עבור טיפולי הסרת שיער בלייזר דרך קופת חולים אך יש לזכור שהמבצעים וההנחות משתנים ולכן יש לבדוק את האפשרויות.

הנחות מטעם קופות חולים יכולות להקל על מימון התהליך בצורה ניכרת ולכן כדאי מאוד לברר האם הן מאפשרות סבסוד טיפולים ועם אילו מכוני הסרת שיער הן עובדות. כמובן שאין לוותר על בחינת המכון ויש לוודא שהוא מקצועי, מנוסה, עובד עם מכשור מתקדם ויעיל ושהטיפול מתבצע על ידי מטפל מוסמך שמקפיד לבצע אבחון מקדים.