לכבוד הספר החדש "רואים לו לכדור-הארץ" של הסופרת והמשוררת גליה אבן-חן תערך השקה בפאב ה'זרם' בעיר אשדוד. להשקה יגיעו עורך הספר: אמיתי צמרת והמשורר  עמית מאוטנר ידברו על "רואים לו לכדור-הארץ" (4 סיפורים ונובלה), המשוררת: ארלט מינצר תדבר על: "עובדות מהדמיון" (רומן), המשוררים: יניב קקון ו- נלי אביטבול פישר יקראו משיריה ועל המוזיקה- יהודה כחלון.
יח"צ

בהמשך הערב יקראו משירתם המשוררים:

יניב קקון, עמית מאוטנר, נלי אביטבול פישר, גלעד חי, אלי אבן-חן, כוכבה כהן, ליאור שדה, ורדה גנזך, ארלט מינצר וארנה גל.

הסופרים: אבנר הנמן ועופר ירמינובסקי יקראו קטע מהרומן החדש שלהם, חלי שין תתן קטע קומי והרקדנית עופרה בכור תרקוד.

על מה הספר?

האם פוליטיקאים רבי השפעה נשלטים בידי קבוצה אלמונית שלא מודעת לכוחה?

איך ניתן להשתחרר בקלות וביעילות מצה"ל? בכמה שפות שלט מוחמד עלי ומאיזה כוכב הגיע אלינו?  האם הכנת סלט ביתי תמנע את הפיגוע הבא? האם למספר גברים חסרי ניסיון תבוא הגאולה המיוחלת? מי באמת המציא את הגלגל?

על שאלות אלה ועל רבות אחרות נמצא מענה בקובץ זה, שכולל נובלה וארבעה סיפורים קצרים. גיבורת הנובלה היא דודו, בעלת שם ואופי גבריים, שמשתתפת בקבוצת טיפול יומית, ומעיזה לומר בגלוי כי כמו המלך, גם כדור הארץ הוא עירום. גיבורי הסיפורים האחרים הם בעיקרם גברים מעוררי חמלה והזדהות החולמים על שינוי. שני סיפורים בקובץ זה זכו לעיבוד קולנועי.

השפה הישירה והקולחת לא מותירה את הקורא אדיש. הסופרת אינה נרתעת מעיסוק בתכנים בוטים או בגדר טאבו.

באירוע ימכרו ספרי במחירים מצחיקים ותוכלו לקבל גם הקדשה. כמו כן ימכרו ספרי המשוררים המשתתפים, דיסקים, חולצות וציפיות עם כיתוב מקורי מבית היוצר של אמיתי צמרת, ביגוד נעליים ותיקים עם ציורים מקורים מבית היוצר של שחף גל.

ב 18/10/17 יום רביעי בשעה 19:30 בזרם בר- הנחושת 33 אשדוד.

הכניסה חופשית.