מ.ס אשדוד יודעת ומבינה שהליגה כבר מתחילה לברוח לה ואם היא רוצה להישאר בתמונת הסיכויים היא חייבת נקודות ומהר. מחמאות על הדרך, היכולת והעמידה במגרש זה נחמד, אבל ללא נקודות יהיה קשה לאשדוד לעשות משהו.

כבר בשבת מגיע משחק שמבחינת אשדוד מדובר במשחק שהוא חובה, בבית מול יריבה בליגה של אשדוד, השכנה מהדרום הפועל אשקלון שעד כה מפתיעה לגמרי.

באשדוד בונים על הרוח החדשה שהביא עימו המאמן החדש, עמיר תורג'מן (האמנם??), וכנראה שיעשה כמה שינוים בהרכב. היה קשה לדעת על פי האימונים מה ההרכב ומה השינויים אם בכלל? אבל ברור שתורג'מן בודק דברים ומנסה דברים אחרים שלפניו לא עשו.

ברור שהדיבור לפני המשחק יהיה הבכורה של תורג'מן על הקווים כמאמן ראשי בליגת העל ועוד כמאמן אשדוד, מקום שהיה ביתו ובו פרץ דווקא במדי עירוני אשדוד בעיקר, כחלוץ.

"מאמן חדש תמיד עושה משהו, למרות שלא תמיד זה מתבטא בתוצאה. צריך לקוות שנשיג ניצחון ראשון כבר במשחק הראשון של עמיר". תורג'מן מתלבט באשר להרכב ושוקל מספר שינויים.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

הבלם ניר ברדע מורחק ופצוע ולא יהיה בסגל בשני המשחקים הקרובים. באשדוד מקווים שהחלוץ המוכשר בלסינג אלקה יתחיל לפרוע שטרות.

מבחינת ההרכב, לא מן הנמנע שנראה לפחות בכל הקשור להתקפה ולקישור כמה שינויים, ששחקנים כמו בנצי מושל, דין דוד ואולי אף משה אוחיון עשויים לקבל יותר קרדיט בהרכב.

מעבר לרצון להשיג ניצחון ליגה ראשון, אשדוד תנסה גם להבקיע שער ראשון אחרי ארבעה משחקים ללא שער.

מנגד, הפועל אשקלון המפתיעה, תגיע למשחק משוחררת ולאחר שהשיגה שבע נקודות משלושת המחזורים האחרונים. עד כה העונה, מצאה הפועל אשקלון את הרשת בכל אחד ממשחקיה, למעט במפגש החוץ נגד הפועל ב"ש.

בעיה בסיומת. כפי שכבר צוין, לאשדוד ישנה בעיה רצינית בכל הקשור לכיבוש שערים העונה. אמיר תורג'מן ינסה לשפר את המאזן העגום של קבוצתו, אשר נובע בעיקר מחוסר דיוק.

אשדוד כבשה עד כה העונה שני שערים בלבד (הכמות הנמוכה בליגה), כאשר היא טרם מצאה את הרשת במהלך המחצית השנייה.

צילום: שחר גרוס, באדיבות אתר ONE

המספרים מספרים

*מ.ס. אשדוד היא הקבוצה היחידה שלא צברה נקודה ביתית. היא הפסידה בכל שלושת המשחקים אותם אירחה עד כה, עם הפרש שערים 7:1.

*מ.ס. אשדוד סופרת 435 דקות ללא שער ליגה, מאז הגול של ויקטור גנב בהפסד 4:1 לבית"ר ירושלים במחזור השני.


*בששת המפגשים האחרונים בין הקבוצות בכל המסגרות, הפועל אשקלון לא ניצחה. היא הפסידה שלוש פעמים, סיימה מול אשדוד עוד שלוש פעמים בתיקו ולא כבשה בחמישה מתוך השישה.

הרכב משוער אשדוד: קרישטול, בן זקן, גנב, בן אל אדרי, ברוסיץ' (סולמון), מונד, קינדה, ביטון, אלקה, דוד (קורדריו), מושל (עזריאל).

הרכב משוער הפועל אשקלון: דלה איינוגבה, אלעד גבאי, אבי מלכה, טל מכלוף, עוז ראלי, מילאן סמילאניץ', מירקו אורמוש, מושיקו לוגסי, רמזי ספורי, טל איילה וגונדס אג'אי.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו