צילום: עופר אשטוקר - אשדוד נטמי שהיה אתמול בצהרים (שישי חול המועד) באיזור הסיטי בטוח לא פספס את הפקק שהשתרך משדרות בני ברית ועד שדרות הרצל. הפקק המשיך גם לכיוון העלייה לכיכר אילן רמון והיציאה ממנו לכיוון שדרות הרצל. רמזור קצר מאוד בתוספת צמצום נתיבים בצומת הרצל, הובילו לפקק ולהרבה נהגים כועסים ועצבנים על הכביש.

אבל הפקק אמש הוא רק הפרומו למה שצפוי באיזור מיד לאחר חג סוכות. העבודות על פרויקט הגל הירוק מגיעות לאיזור הסיטי, לקטע של מנהרת הסיטי וכיכר אילן רמון. את מה שמתכונן להעשות שומרים בעיריית אשדוד בסוד. לא ברור היכן יעבור נתיב התחבורה הציבורית, איך תראה הכיכר, האם תותר חניה באיזור לאחר הסדרת המקום. שאלות רבות מעסיקות את התושבים ואת בעלי העסקים במקום, שחוששים ממכת מוות בעקבות העבודות. 

צילום: עופר אשטוקר - אשדוד נט

במהלך העבודות תתאפשר נסיעה בנתיבי התנועה, אך לא תותר חניה בכל האיזור. בעיריית אשדוד מציינים כי יכשירו חניה במגרש סמוך ברחוב הציונות. כבר כעת יש במקום חניה שבדרך קבע עמוסה עד אפס מקום. בנוסף, אתגר נוסף יהיה למגיעים למבחני הרישוי במשרד הרישוי החדש בבניין צימר. המיקום החדש של משרד הרישוי בעיר גאוני לחלוטין, והטסטים יוצאים מחניון בניין צימר, שם יש עומסי תנועה כבדים מאוד. 

חסימת המנהרה לתנועה בתאריכים 8-9/10/17:

ביום א', 8/10/2017, ייסגר לתנועה קטע הנסיעה הצפוני על שד' מנחם בגין לכיוון מערב בין צומת בני ברית לצומת שד' הרצל (לכיוון התחנה המרכזית ), לא תתאפשר הנסיעה במנהרה או לכיוון כיכר אילן רמון. הנסיעה בנתיב הדרומי ממרכז צימר לכיוון צומת בני ברית תתאפשר כסדרה.

צילום: עופר אשטוקר - אשדוד נט
ביום ב', 9/10/2017, ייסגר לתנועה קטע הנסיעה הדרומי (הסמוך למרכז צימר) על שד' מנחם בגין לכיוון מזרח בין צומת הרצל לכיוון צומת בני ברית. הנסיעה בנתיב הצפוני מצומת בני ברית לכיוון התחנה המרכזית תתאפשר כסדרה.

העבודות יבוצעו בין השעות 21:00 ועד לשעה 05:00 בבוקר למחרת, יכללו שימוש בכלים כבדים ויתכנו במהלך העבודה רעשים.

צילום: עופר אשטוקר - אשדוד נט

צילום: עופר אשטוקר - אשדוד נט

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו