הטרקטורונים והאופנועים כבשו את כבישי אשדודאחרי שהשבוע דיווחנו על מפגע מירוצי האופנועים הכבדים ברחבי העיר, מטרד קשה לתושבים רבים בעיר שרק הולך ומחמיר ואין כל פיתרון שנראה באופק - שני סרטונים הגיעו למערכת אשדוד מיום שישי, בשניהם נראים רוכבי טרקטורונים ואופנועי שטח עושים כל שעל רוחם בכבישי אשדוד - והציבור שואל עד מתי.

בסרטון הראשון שצולם במצלמת הרכב של אביאל כהן, טרקטורונים ואופנועי שטח נראים מגיחים מאחורי רכבים שעומדים בצומת. כמעט כל כלי השטח בלי מספר רישוי, ולא ברור אם הנסיעה על הכביש בכלל מותרת להם. חלק מרוכבי הטרקטורונים עולה על האי תנועה של הולכי הרגל ונעמד לפני הרכבים. עוד לפני שהרמזור מתחלף לירוק רוכבי השטח מתחילים בחציית הצומת (בצד ימין בסרטון), מרימים גלגל בצומת, עוקפים בצורה מסוכנת שגורמת לבהלה בקרב הנהגים על הכביש. בהמשך חלקם נוסעים על העפר בשול הימני של הדרך. הם ממשיכים בנסיעה לכיוון אזור התעשיה הצפוני בעיר.

בסרטון השני שנשלח אמש למערכת אשדוד נט, ושצולם במצלמת הרכב של אלכסיי לאשוק - רוכבי טרקטורונים שיצאו מרכיבה בדיונה יוצאים לכיוון כיכר הביג. הכיכר עמוסה ברכבים, אבל זה לא משהו שמפריע להם, ועם שני גלגלים הם עולים על הכיכר ורומסים פרחים. בהמשך הם נכנסים לתחנת הדלק תוך הסמוכה תוך שהם עולים על המדרכה ונוסעים בין הצמחיה במקום. 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו