רועי פדידה וורה גורנשטיין הם הדמויות של נמצ'ק ומוג'דה, היא מנגנת על כינור והוא מערכת מוזיקלית שלמה מהלכת- מנגן בו בעת על גיטרה, תוף שמורכב על גבו ואפילו צפצפת ראש.

ביום חמישי האחרון הגיעו נמצ'ק ומוג'דה למופע מוזיקלי ברחבי ברובע ו', טיילו בין החנויות והדוכנים, עם כלי נגינה והרבה אנרגיה טובה והעלו לכל עוברי האורח, הסוחרים ולקוחות החנויות חיוך גדול על פניהם.
קרדיט צילום:פבל טולצ'ינסקי לodrey
רגע לפני יום הכיפורים החלו נמצ'ק ומוג'דה את המופע בניגון חסידי וברכו בקריאות שלום את בעלי החנויות והקונים בהן, עשו "סלפי" עם כל דורש, נישקו אנשים ברחוב, ברכו אותם לשלום, העלו חיוכים, ניגנו להם שירים מאולתרים לפי הסחורה השונה בחנויות.

השניים ביצעו רפרטואר של מוזיקה צוענית, שירי ג'יבריש מאולתרים ואפילו שירי עם מהרי קרפצ'יו- כך הם שוטטו ברחבי מרכז הקניות ברובע ו' ושרו לאנשים שירים לתספורת טובה, להחלמה מהירה, לפרנסה ועוד...
קרדיט צילום: פבל טולצ'ינסקי לodrey

ניכר כי האירוע מוסיף חיים לאווירת המרכז המסחרי התוסס מקונים ,לדבריו של מני בטיטו בעלים חנויות בשוק ו' ,"מאז הפסטיבל לא היה פה משהו כזה מיוחד, הם זוג מדליק, הכמה דקות האלה, שהם עוברים ועוצרים ליד החנות - זה יפה והם מעלים חיוך לכל אחד שהם פוגשים".

 האירועים הבאים של מיזם 'באים בטוב': אי הדמיון מגיע לרובע ד' :מיזם 'באים בטוב' מביא לכל המשפחה הצגה וסדנת פעילות מרתקת: באוקיינוס הגדול, בין כל האיים, ישנם שני איים מיוחדים במינם החיים בשכנות :אי הדמיון ואי השיממון...  יום שלישי, 3.10, בשעה 17:30,מרכז מסחרי רובע ד'. הכניסה חופשית.

בצ'אטה-חוויה לטינית מטורפת:  הריקוד שמשגע את הרפובליקה הדומיניקנית מגיע אליכם היישר למרכז המסחרי ברובע ב'-מדריכי בית הספר 'לטינוסלסה' ירקדו יחד אתכם וידריכו בריקודי שורות וריקודי זוגות >>>יום שישי, 6.10 , בשעה 12:00, במרכז המסחרי ברובע ב' .הכניסה חופשית.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו