המדריך המלא למציאת דירה

כך תאתרו את הדירה האידיאלית

לחברת Sothebys דירות יוקרה אידיאליות בדיוק בהתאם למה שאנשים מחפשים: נכסים בני 3, 4 ו- 5 חדרים אותם ניתן להשכיר לסטודנטים, למשפחות, ולאנשים עמידים במצבכם כאחד. הדירה האידיאלית צריכה להתבסס על פריטים עמידים וחזקים שקשה להרוס, לשרוט או לחבל בהם. קחו בחשבון שהשוכר איננו אתם: הוא לא בנה את הבית והוא מאוכזב ומתוסכל מיוקר המחייה. לכן, רמת האכפתיות שלו מהנכס מראש תהיה זוטרה יותר מרמתכם שלכם. זו צריכה להיות נקודת המוצא. לכן, אם יש שיש מטבח שידוע כי קשה לנקות אותו וקל לעשות טעויות בזה, או פרקט שקל להרוס, עדיף שלא תבנו אותם, אלא תתמקדו בחומרי בנייה קלם לתפעול ככל האפשר. קרבה למיקום אסטרטגי כמו אזור של מקומות עבודה, אוניברסיטה או מכללה יכולה להגביר מאד את הסיכוי למצוא שוכרים מהר. למידע נוסף, צרו קשר עם סות'ביז: 03-771-0977!

חשוב מאד: העסקה, וגם פרויקט ההשכרה עצמו, חייבים בליווי עורך דין צמוד

ללא קשר למי יהיה הלקוח שלכם, אדם עמיד אחר, משפחה או סטודנטים, מדובר קודם כל בדייר. ככזה, מה שכואב לו זה לא מה שכואב לכם. אם לכם חורה שחיבלו לכם בפרחי הפטגוניה ששתלתם בעדניה של חלונו של השוכר, לדייר חורים דברים אחרים, כמו תיקונים שלא נעשים בזמן, או דברים שעשויים להתפרש לו כיחס מחפיר מכם. לכן, אתם צריכים להציב מראש רף דרישות גבוה אשר הדייר יוכל להשיב לכם אם הוא מקבל או לא מקבל אותו. את זה עושים באמצעות עורך דין נזיקין אשר מתמחה בענייני רכוש אשר גם ינסח חוזה דיור לטובתכם ולטובת הנכס, וגם ייצג אתכם מול הדייר במידה ואכן טעיתם משפטית והסתבכתם מולו. למידע נוסף חייגו למשרד אלגבי אגבלי בטלפון 077-2314139.

בטיחות בנכס שלך ובנכס שלרשות השוכר – כללים חשובים

הבטיחות היא כלל חשוב בכל נכס. נכס לא בטוח הוא נכס שהשוכר לא היה מסכים לגור בו בחיים, לו היה יודע שהוא כזה וחווה פריצות ושריפות בעבר.כמובן שהדבר לא טוב לכם ולרכוש שלכם. לכן, יש לדאוג לצייד את הנכס באמצעי זהירות כגון מערכות גילוי וכיבוי אש. למידע נוסף, תעשיות מיגון לרשותכם בטלפון 077-9975099.

ארונות הזזה

הצבת ארונות בדירות להפיכתן לאטרקטיביות מבחינה עיצובית ופונקציונלית

הצבת הארונות בנכס שלכם היא חשובה גם מבחינה עיצובית וגם מבחינה מעשית. שוכרים מאד אוהבים שאתם רושמים להם "הדירה מוכנה, רק להביא בגדים". זה אומר שהדירה מרוהטת קומפלט ויש ארון בכל דירה. דירה שהדייר צריך לבנות בה את הארון תבריח לא מעט שוכרים. לכן, אם קיבלתם החלטה מושכלת להתקין ארונות, רצוי שזה ייעשה במחשבה ובשיקול דעת גם על עיצוב הדירה. חברת ART DESIGN ממליצה על ארונות הזזה אשר חוסכים במקום וגם משביחים את העיצוב באמצעות הדפסה על פלטות זכוכית קדמיות. לפרטים חייגו לטלפון 03-9695566.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו