משפחת דהן

תחרות הגלישה השנתית לזכרו של גיל שניאור ז״ל, הגולש האשדודי שאיבד את חייו בתאונת גלישה בחוף 'גיל' באשדוד מתקיימת לזכרו זו השנה ה-15 בהובלה של העמותה לקידום התרבות הגלישה והספורט הימי באשדוד והרשות העירונית לספורט באשדוד 

מידי שנה, מכבדים מיטב גולשי העיר אשדוד את זכרו, מגיעים, משתתפים ונותנים את כל מה שיש להם על הגל. החל מהשעה 07.30 בבוקר התקיימו מעל ל-20 מקצים שונים כמו: נוער עד 15, נשים, סאפ, בוגי, מאסטר'ס (גילאי 40 ומעלה), לונג בורד, ילדים עד 12 וקטגוריית open הנחשקת. 

למשך כל האירוע ניגן דיג'יי ממוזיקנסקי וחסויות רבות נתנו פרסים שווים לזוכים. התחרות מתקיימת מזה 15 שנה, מידי שנה לקידום הגלישה בעיר, למען הקהילה ולזכרו של גיל שניאור ז"ל 

צילום: חנבו תקשורת

אבא של גיל, יוסי (ז'וזו') שניאור אמר: "אנחנו שוב נפגשים בתחרות לזכרו של יקירנו. לפני 15 שנה גיל בא למקום הזה כדי לגלוש ולהנות ולא חזר. אני רואה פה חברים וידידים שבאו לגלוש ולזכור יחד איתנו את גיל.

אנחנו במשפחה מאוד מחוזקים בנוכחות שלכם ומאוד מעריכים את זה שבאתם ואני בטוח שיחד אתכם נמשיך את המסורת של קיום תחרות גלישה לזכרו של גיל. תמשיכו לגלוש ולהנות אבל תעשו את זה בזהירות".

הזוכות במקצה הבנות

הזוכים בקטגוריות:

בקטגוריית עד גיל 15 זכו:
מקום 1- עומר חזן 
מקום 2- שי דדון 
מקום 3- כרמל הדרי                      

בקטגורית בנות זכו:
מקום 1- אילונה איליינוב 
מקום 2- שירן בוחבוט דהן 
מקום 3- ים זנזורי 

בקטגוריית לונגבורד זכו:
מקום 1- גל דהן
מקום 2- אודי שומר
מקום 3- סטיב דהן

בקטגוריית סאפ:
מקום 1- דני חזן
מקום 2-טוני חזן
מקום 3- שלומי אוחנה

מאסטרס
מקום 1- דני חזן
מקום 2- שגיא אפשטיין
מקום 3- אסף לזר

עד גיל 18
מקום 1- מתן תורג'מן
מקום 2- אלמוג בוקרא
מקום 3- ליאור אסבג

OPEN
מקום 1- אל אסייג
מקום 2-גל דהן
מקום 3- משה פרץ
מקום 4- שי ביידא

זוכי קטגורית OPEN

דני חזן זכה במקום ראשון בקטגוריות סאפ, אחיו טוני מיד אחריו במקום השני וכן זכה במקום הראשון בקטגוריית גלישת גלים מאסטרס ועומר בנו במקום ראשון עד גיל 15 גלישת גלים.

משפחת דהן- שירן בוחבוט דהן זכתה במקום השני בקטגוריית בנות וגל דהן זכה במקום השני בקטגוריית OPEN ובמקום הראשון בקטגוריית לונגבורד.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו