מחסני אלכוהול - המהפךיום לפני חגיגות השנה האזרחית החדשה, כניסת שנת 2017, בקבוק תבערה הושלך לעבר חנות משקאות ברובע ט'. השריפה כילתה את תכולת החנות, הציוד והרסה את המקום לחלוטין. במשך יותר עמדה החנות במצבה הנוכחי, מפויחת כששומר עומד במקום משגיח על הרכוש שהשריפה לא פגעה בו.

"החנות הזאת הייתה מוכרת לי, אבל לא היינו קונים פה. היה יקר וקר מאוד, לא מזמין לקנות", מספר שבתאי, שמתגורר מילדותו ברובע ט'. "כשראיתי את החנות השרופה, הרגשתי שזה בדיוק הזמן להגשים את החלום שלי". שבתאי ניגש לשומר במקום ומבקש ממנו לדבר עם בעל העסק. "המקום היה שרוף לחלוטין, הרס טוטאלי", אבל כל זה לא הרתיע את שבתאי. 

"בעל העסק בהתחלה אמר לי סכום מסוים, אמרתי לו שהמקום הרוס, אזה הוא אמר שאשלם על הסחורה רק. לא הייתה הרבה סחורה, הכל היה שרוף. לא היה לי שקל בכיס, הכנסתי לעצמי בראש שאני יכול להתמודד עם זה. בהתחלה לא האמנתי שזה יכול לצאת לפועל, אבל פתאום זה התחיל להתגלגל".

חבריו של שבתאי לא האמינו שהוא יוכל להתמודד עם העסק החדש, אבל שבתאי ראה בעיניו קודם כל להשמיש את המקום. "אנשים צחקו עלי, אמרו שיש פה שורה קשה של חנויות, שני סופרים מהזולים בארץ. אמרו שלא אעשה פה שקל. אחי עזר לי בשיפוצים והתחלנו להביא סחורה".

כבאים פורצים לחנות אחרי השלכת בקבוק תבערה

שבתאי הכין לעצמו תוכנית לשנה הראשונה ולשנים שיגיעו אחריה. הוא התחבר עם סוכנים ומשווקים של משקאות מהגדולים בארץ, ולאט לאט החל להרים את העסק, שרק לפני חודשים ספורים היה שרוף. "לקחתי כסף מאח שלי, עוד קצת כסף משם. פתאום אנשים התחילו לראות שאני רציני, התחילו להאמין בי ולתמוך בי. אני מצליח היום לתת הנחות יפות מאוד ללקוחות, והם חוזרים. ידועים שפה יש רק אמינות ושירות טוב. 

מה הקווים האדומים שלך בחנות?

"פה לא תראה מכירת אלכוהול לקטינים או מכירה אחרי אחת עשרה בלילה. אני מבהיר את זה יום יום לעובדים שלי במקום. יש לי פה מצלמות, הכל מפוקח ואני אומר להם שלא ייקחו על עצמם את האחריות הזאת, זה עד שלוש שנות מאסר. אין אצלי גם מכירת אלכוהול אחרי אחת עשרה בלילה, כפי שאמרתי, הצבתי מצלמות כך שהכל מתועד. לא תראה פה שיכורים או דברים שיכולים להוות מטרד לסביבה".

מה התוכניות הלאה?

"אני לא מתכוון להשאר פה בחנות הקטנה, התוכניות הן להתרחב. החברים שלי מופתעים בעצמם מהמקום. היום אני מצליח לשבור פה את המחירים. הסיפוק האמיתי הוא שאתה רואה לקוחות שחוזרים, שהיו מרוצים מהשירות ומהסחורה והם שבים אליך".

לכבוד החגים, מחסני אלכוהול יצאו במבצעי הנחות מיוחדים במיוחד. את המבצעים בחנות תוכלו לראות כאן! בנוסף, רק לקוראי אשדוד נט, על כל קניה בסך 249 ש"ח תקבלו בקבוק גריי גוס מתנה (עד גמר המלאי).

  הלקוחות מרוצים ושבים

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו