צילום: דוברות המשטרהחלומה של שירז תושבת מבשרת ציון היה לפגוש את מפקחת חלי לוי, קצינת השיטור העירוני באשדוד, לאחר שנחשפה אל דמותה בסדרה "גיבורים". בסיוע עמותת "Make a Wish" חלומה של שירז התגשם הבוקר והיא הפכה שוטרת ליום אחד יחד עם קצינת המשטרה חלי.

הבוקר הגיעה שירז אל תחנת המשטרה באשדוד שם המתינו לה שוטרי ופקחי יחידת השיטור העירוני וקיבלו את פניה כשהיא מלווה בבני משפחתה ונציגי עמותת "Make a Wish". לאחר שעלתה על מדי המשטרה וקיבלה לרשותה מכשיר קשר, ערכו השתיים סיור בוקר בתחנת המשטרה במהלכו פגשו את סגל הפיקוד ושוטרי התחנה. מיד לאחר מכן ביקרה שירז במחלקת הזיהוי הפלילי שם הוענקה לה תעודת השוטר ליום מיוחד זה והעתק טביעות אצבע וכף יד שנדגמו ממנה.
צילום: דוברות המשטרה
לאחר מכן, הצטרפה שירז לצוות השיטור העירוני ויצאה לסיור בגזרת העיר אשדוד וסיור בחופי הרחצה בעיר כשהיא נוסעת ברכב הייעודי לנסיעת שטח ולמדה על עבודתם של השוטרים ופקחי הרשות המקומית ביחידת השיטור העירוני למען איכות חיי התושבים וביטחונם. 

לאחר ארוחת צהריים חגיגית שנערכה לכבודה של שירז ומשפחתה המלווה, כיבדה הגיבורה הטריה את השוטרים בטקס הרמת כוסית לקראת ראש השנה שנערך בצהריים. 

צילום: דוברות המשטרה
לסיום היום, במעמד מרגש, העניקו השתיים אחת לשנייה שי צנוע ואיחלו זו לזאת – שנה טובה !
צילום: דוברות המשטרה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו