אחרי ניצחונות על קריתא אונו, רמה"ש ובני הרצליה, הפועל אשדוד תפגוש בשישי (15:00, אשדוד) במסגרת גמר גביע האיגוד, את מכבי ראשל"צ, אולי המשוכה הגבוהה ביותר.

אמנם מדובר רק בטורניר הכנה ולא בשלב מתקדם של העונה או הליגה, אבל תואר הוא תואר, בטח כאשר הוא מושג מול מכבי ראשל"צ אחת מהחזקות בליגה. 

עבור מכבי ראשל"צ אם תזכה יהיה מדובר בזכייה שנייה ברציפות בטורניר ההכנה. האשדודים שיארחו את ההתמודדות והרשימו מאוד עד כה, יכולים לגנוב לחבורה של פרנקל את הגביע.

צילום: הפועל אשדוד כדוריד

אשדוד נראתה נהדר בטורניר, בנתה סגל מרענן וצעיר ותנסה ללכת עד הסוף גם מול מכבי ראשל"צ החזקה והמנוסה. באשדוד מרוצים בעיקר מהרכש החדש, אלכסי גרוריב שמול בני הרצליה היה מצוין עם שבע שערים והציג טורניר נהדר עד כה.

מדובר במפגש בין שתי הזוכות האחרונות בטורניר. אשדוד עשתה זאת ב-2015 ואילו ראשל"צ ב-2016. הכניסה למשחק תעלה 40 שקלים למבוגר ו-20 לנוער.

אשוד גברה בטורניר בדרך לגמר על פני הפועל קרית אונו, א.ס רמת השרון ובני הרצליה, במכבי ראשל"צ ניצחה בדרך את עירוני רחובות והפועל ראשל"צ.

"אנחנו רוצים ונעשה הכל כדי לנצח", אמר מאמן הפועל אשדוד אולג בוטנקו, "מכבי ראשל"צ אומנם בשלב הכנה אחר, אבל אני משוכנע שנגיע מוכנים".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו