מ.ס אשדוד תגיע די לחוצה ובמתח לקראת המשחק ביום ראשון (19:00, עכו) למשחק מול בני סכנין במסגרת המחזור- 4 בליגת העל.

אחרי שלושה הפסדים בליגה, עם מאזן של אפס נקודות ומקום אחרון בליגה, באשדוד יודעים "אנחנו פשוט חייבים לקחת נקודות, אין ברירה".

באשדוד מבינים שהם שפשוט יהיו חיביים לקחת נקודות, גם במשחק פחות יפה ולדעת לעשות את זה. 

משחק מול סכנין בחוץ הוא אף פעם לא קל, העובדה שהמשחק מתקיים בעכו ולא בדוחא יכולה לעזור במידה מסוימת, אבל באשדוד לא רוצים להגיע למצב של 0 מ-4 שילחיץ עוד יותר את המערכת.

"אחרי המחזור הזה, נצא בטח לכמה ימי חופש של ראש השנה, בין יום או יומיים עד המשחק בשבת מול נתניה, אתה לא רוצה לחשוב איזה לחץ ואיזה חג יהיה לכולנו אם נפסיד מול סכנין", אמרו בקבוצה.

צילום: מ.ס אשדוד

באשדוד מדברים אפילו על נקודה בכדי לעצור את הסחף. כחלק מההכנה למשחק, ביום ראשון בבוקר תצא הקבוצה לבית מלון באזור הצפון ומשם יגיעו למשחק, כחלק מההכנה למשחק.

ברמת ההרכב, ראובן עטר לא יבצע הרבה שינויים, אולם קרוב לוודאי שניר ברדע יחזור להרכב לצידו של ויקטור גאנב, במקומו של בן אל אדרי הצעיר.

חן עזריאל שכשיר למשחק, יהיה בסגל ואולי אף יעלה בהרכב. כמו כן, גם רועי בקל עשוי לחזור לתמונת ההרכב והסגל, אחרי שמול ק"ש לא היה בסגל.

עטר מתלבט בעיקר בהתקפה, את מי לעלות לצידו של בלסינג אלקה, האם את קורדריו כמו במשחק מול ק"ש, או את דין דוד או אולי בכלל את בנצי מושל. יואב ג'רפי ימשיך להיעדר. כמו כן, יכול להיות שעטר יחליט לעלות עם קישור מעובה ואלקה לבדו בחוד.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו