ליין המופעים החדש של "מוזיקה בקלנג" נפתח עם מופע של עידן רפאל חביב במופע אקוסטי מרגש עד דמעות ומקרב לבבות. החצר של בית אריה קלנג עוצבה מחדש בכריות, נרות, שולחנות וכיסאות וככל שהמופע עמד להתחיל נמלא באנשים. בפנים פעל הבר המתחלף על ידי "אמטיס" של השף אידי, שנתן שירותי נשנושי מזון ושתייה לבאים.

לחביב יש קסם משלו. הוא לא צריך שום דבר מלבד גיטרה ומיקרופון כדי לפזר את הקסם שלו. בלי 'שטיקים', בג'ינס, טי- שירט וחולצה מכופתרת פתוחה מעליה הוא מבצע זה באחר זה את שיריו, שכולם כאחד הפכו למוכרים ואהודים ומגיש אותם בהמון כנות, רוגע ושלוות נפש שנוגעות בקהל ומלטפות את לבבותיהם.
א
חביב, הגיש את שיריו ושזר ביניהם סיפורים, מעט הלצות, והרבה אמת שהשלימו את מה שהקהל אולי לא ידע על השיר הבא להתבצע. הקהל, ישב מרותק לכיסאות לאורך כל המופע ונראה כאילו צלל אל עולמו, נשבה בקסמו.

קל להתאהב בחביב- הוא שר לפעמים כאילו הוא יושב בחדר ביתו, עם עצמו, עוצם עיניים ופורט על מיתרי ליבו. הוא מגניב פה ושם חיוך ביישני ומנגד מחדיר מבט אל עיניים שפוגש בקהל. הוא כאילו רואה ואינו נראה ולהפך. נותן למוזיקה שלו להיות במקומו והדבר הזה, עוד יותר מעצים את נוכחותו הייחודית.
א
הערב (רביעי, 13.09) יתקיים המופע הבא בקלנג: מועדון הקצב של אביהו פנחסוב הולך להרעיד את הקירות באשדוד ולמופע כזה לא תוכלו להישאר אדישים! כרטיסים: כאן:>>https://eventbuzz.co.il/ooxss

"ההרכב המלהיב יוצר אווירה משובחת של חפלה - אווירה שמצליחה להגיע לכל מקום...יש שם חיבור בין מזרח למערב, בין חדש לישן" (שחר אמאנו - MYNET רחובות)

בשביל ההופעות הכי טובות לא צריך לצאת מאשדוד! מוזיקה בקלנג- גלריה של הופעות.
בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד
. לפרטים וכרטיסים חייגו: 08-9221883
#פעםבשבוערביעיקבוע

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו