תערוכת הצילומים Ashdod_by_night הינה תוצאה של פרויקט ייחודי שנוצר במטרה להציג ולחשוף את חיי הלילה העשירים של אשדוד. 

בסוף שנת 2016 יצאו כ- 40 צלמים מקצועיים וחובבים, מומחי אינסטגרם מהטובים בישראל לחקור, לצלם ולתעד את חיי הלילה בעיר אשדוד ופוזרו במוקדי הבילוי השונים, צלמו מזוויות שונות ומרגשות.

את התמונות ליקט, ניפה ואצר הצלם המוערך זיו קורן והערב, במסגרת פסטיבל "עמים וטעמים" של 'תיירות אשדוד' תפתח התערוכה באירוע חגיגי ובנוכחות הצלמים.
צילום: דניאל דרובישסקי
לעיר הוזמנו כ- 40 אינסטגרמרים, מובילי דעת קהל, שהתלוו ל- 30 צלמים אשדודיים שיצאו לסיור לילי בפאבים ובמסעדות בעיר, ספגו את אווירת חיי הלילה ותיעדו אותם מבעד לעדשת המצלמה.  

הצילומים המוצגים בתערוכה חושפים את חיי הלילה המגוונים בעיר: דייטים ראשונים, רגעים אינטימיים, מסיבות אל תוך הלילה ומפגשים של חבר'ה על בירה וצ'ייסר, לצד סצינות המאפשרות נקודת מבט אל מאחורי הקלעים של תעשיית חיי הלילה והקולינריה בעיר.  
צילום: טל אביסר
הצילומים המוצגים בתערוכה, הועלו ברובם, לאינסטגרם, לבלוגים ולרשתות החברתיות, זכו לחשיפה וקיבלו חיים משלהם בעולם - כמעין תערוכה וירטואלית חיה, אשר Ashdod_by_night  ממקמת את חיי הלילה כחלק אינטגרלי וחשוב במרקם התרבותי של העיר ובכלל.  
צילום: גל אורן
*הפרויקט התקיים ביוזמת שמואל דוד, עוזר ויועץ התקשורת של ראש העיר יחיאל לסרי, שהינו צלם חובב, ובמסגרת מרחב יצירה אשדוד הפועל במסגרת החברה העירונית לתרבות בעיר. *
Ashdod By night  מובילי התוכנית. צילום: חן בוקר
יזם הפרויקט ומנהל התקשורת: שמואל דוד
מפיק הפרויקט: קובי רפאלי
מפיקת התערוכה: סיון אהרון 
מתאם הפקה: פבל טולצ'ינסקי
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו