בשבוע שעבר משרד הרישוי באשדוד עבר למשכנו החדש בבניין צימר. השבוע התבשרנו כי גם מבחני הרישוי לתלמידי הנהיגה (הטסטים), עברו לאותו האיזור. הטסטים החלו לצאת מאחורי בניין צימר וכבר השבוע נוצרו במקום עומסי תנועה כבדים ברחוב הצפוף והעמוס ממילא.

תמונות ווידאו שנשלחו למערכת אשדוד נט, הראו את מה שקורה במקום בעת קיום מבחני רישוי, כאשר מורי נהיגה נאלצים לעצור את רכבם בנתיב נסיעה, תוך סיכון עצמם, התלמידים ושאר הנוהגים בדרך. 

תהינו מי קיבל את ההחלטה הלא מוצלחת, אך כפי שמתברר מתגובת משרד הרישוי, המצב הזה הולך להמשך ואין כל כוונה לשנות את המיקום הנוכחי. 

כבר כעת ברור שתלמידי הנהיגה באשדוד ישלמו מחיר כבד על ההחלטה, שכן רבים מהם יצטרכו להתמודד עם אתגר הנהג העצבני והלחוץ בפקק, אתגר שגם נהגים מנוסים מתקשים להתמודד עימו.

התגובה המלאה של משרד התחבורה והבטיחות בדרכים:

רכבי לימוד הנהיגה חסמו את הכביש הצר

"הטסטים יוצאים מתוך חנייה מסודרת (כנראה החניה של בניין צימר - ע.א.). כמו בכל מקום בעיר, בוודאי גם במשרד הקודם, הדבר יוצר לעיתים עומס תנועה. האתגר האמיתי בבחינה מעשית כרוך בכך שהתלמידים ינהגו ויחוו מסלול שמשקף את המציאות. אין כל כוונה לשנות את מיקום הבחינות עד לסיום ההפרטה. עם מימוש ההפרטה הזכיין הוא שיחליט היכן למקם את מסוף הבחינה".