ניסוי חברתי צולם בימים האחרונים באשדוד, במהלכו נראה גבר צועק ומכה לכאורה את חברתו ברחוב, לעיני העוברים והשבים. בסרטון נראים תושבים שלא אדישים למראה, לצד כאלה שלא יודעים כיצד לנהוג, ייתכן וחשבו להתקשר למשטרה. 

בעמוד הפייסבוק שלו כתב ביילר יוסובוב: "הסרטון הזה היה בשביל כל הנשים בארץ ובעולם. מאות אלפי נשים, אם לא יותר,חוות את האלימות הקשה מידי יום ועדיין מפחדות לדבר, לספר או להתלונן על זה".

צילום הסרטון: משה זגורי, סאונד: ציון דניאל.

אחד מאלה שהתערבו לטובת האישה היה אבי עמר, שוטר במשטרת התנועה שהיה ביום חופש והיה בהתנדבות על אופנוע איחוד הצלה. על האירוע מספר עמר: "יום שישי הייתי ביום חופש מעבודתי כשוטר במשטרת ישראל ויצאתי ליום התנדבות שגרתי כמידי יום על האופנולנס של איחוד הצלה, לאחר סיום טיפול בארוע חירום אליו הוזנקתי לטפל נסעתי סמוך לתחנה המרכזית כאשר הבחנתי בגבר ואישה שמתווכחים ולפתע הגבר החל להכות את האישה, מבלי לחשוב פעמיים הגעתי עד אליו עם האופנולנס של איחוד הצלה ופשוט זינקתי לעברו והשתלטתי עליו כאשר לפתע הם צועקים לי "עצור,עצור" זה ניסוי חברתי תראה יש מצלמות, לקח לי כמה דקות עד שירד לי האדרנלין והצלחתי לחייך להם ולהבין שנפלתי בניסוי חברתי".