הפסטיבל נקרא VAV על שמו של הרובע הוותיק, רובע ו' באשדוד, שבו ייערכו אירועי הפסטיבל ובו צמח הזרם העיקרי של רקדני הברייקדאנס וההיפ הופ בעיר.

היום (חמישי,7.9) בשעה 21:00, יסיימו את אירועי היום צמד כהן@מושון שמורכב ממיכאל כהן ומיכאל מושונוב, במופע משותף עם הזמרת והאושיה קרולינה.
יח"צ
כהן@מושון יופיעו בין השאר עם חומרי "ימים ארוכים"- אלבומם השלישי המלא בסימפולים של אמנים שונים וכולל אירוחים של פלד, נצ'י נצ', סוויסה, פיטר רוט, דנה פרידר, עידו מוסרי ועוד.   

קרולינה (קרן אברץ) הידועה גם בשם Mc Karolina, שם שיועד להופעות "סאונד סיסטם" במועדונים תנצל  בודאי את ההזדמנות ותשיר משירי אלבומה החדש "שלוש" ובינהם הלהיט 'ענן'-את הגרוב והדרייב הצוהל של קרולינה מומלץ לכם בכל לב לא להחמיץ .
יח"צ
את אירועי היום האחרון לפסטיבל, יום שישי, בשעה 14:30 תנעל מסיבת רחוב והופעה של אקסום את הפסטיבל. הצמד אַקסוּם (באמהרית: ኣክሱም) ,עיר באתיופיה שעל פי אמונה רווחת מקום מושבם של לוחות הברית, שניתנו למשה בסיני) הכוח העולה במוזיקה הישראלית הם ראובן ארגאי ("טדרוס")  ושותפו גילאור "ג'קסון" יהודה ("ג'ודאיה") ששרים שירי מחאה בסגנון רגאיי-ראפ. למרות שהשניים כבשו בשנים האחרונות את חובבי הז'אנר בארץ ואף השיגו מספר לא מבוטל של מעריצים בחו"ל, הם תמיד מציינים שאף פעם הם לא שוכחים את עירם נתניה, שם גדלו והכירו כנערים בשכונת דורה.

מידע מלא על אירועי הפסטיבל בדף הפייסבוק של מרחב יצירה אשדוד.
יהיה וואו!-תבואו !

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו