עיריית אשדוד רכשה מחברת "היכלי הספורט" שמנהלת בין ביתר את אצטדיון בלומפילד העובר שיפוץ בימים אלה, את שעון המשחק ולוח התוצאות של האצטדיון בת"א מתוך כוונה ומטרה להביאם ולהרכיבם באצטדיון בעיר. 

הפריטים יועברו בקרוב לאצטדיון הי"א באשדוד. רכישת הלוח של בלומפילד, עלתה 120 אלף שקל וחסכה למעלה מחצי מיליון שקל לעירייה.

קנייה של לוח חדש כמוהו יש באיצטדיון בחיפה או בבאר שבע, היתה עולה לעיריית אשדוד סכום של 700 אלף שקל, רכישת הלוח של בלומפילד תעלה 120 אלף שקל ובכך נחסכו למעלה מחצי מיליון שקל.

לוח התוצאות והשעון יכלול גם את האפשרות להציג מצגות במהלך המשחקים וכן אפשרות לשדר את המשחק במקביל למה שמתרחש על כר הדשא.

יש לציין כי המהלך הינו חלק ממכלול דרישות שהציבה מנהלת הליגה למ.ס. אשדוד והוא רק חלק ממתיחת פנים אגרסיבית שמתבצעת כעת באיצטדיון.

מלבד שינוע הלוח הגדול מבלומפילד, נבנים בימים אלה חדרי הלבשה חדשים גם לקבוצה המקומית וגם לקבוצה האורחת בחלק הדרומי של האיצטדיון וכן חדר תקשורת לטובת העיתונאים שלא היה קיים באיצטדיון מעולם.

כמו כן מוקמים שלושה מגדלי שידור, אחד במרכז השדה ושניים ברחבות, והם יחליפו את עמדת השידור הנוכחית שאינה מקובלת על המנהלת מאחר והיא אינה מופנית לעבר היציעים.

גורם במ.ס. אשדוד העריך כי העירייה תשקיע באיצטדיון הי"א סכום כולל של 7 מיליון שקל ולכן אין לקברניטי הקבוצה ספק כי מדובר בהשקעה שתשאיר את קבוצות העיר באיצטדיון עד שנת 2022, אז אמורה להסתיים בניית קרית הספורט בחולות הדרומיים שליד הנמל.

בקרית הספורט יהיה האיצטדיון החדש שאמור להיות זהה לאיצטדיון טרנר. לדברי גורם במועדון, ראש העיר הבטיח לקבוצות הכדורגל של אשדוד כי רק לאחר שתסתיים בניית האיצטדיון החדש, יילך האיצטדיון המיושן להריסה ועליו ייבנו יחידות דיור חדשות.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו