אם בעבר כל קניה הייתה כרוכה ביציאה מהבית ובהליכה פיזית אל החנות – הרי שהיום אנחנו יכולים בהקשה על המקלדת להביא אלינו את כל מה שאנחנו רוצים או צריכים לקנות. מחוט ועד לשרוך נעל... טוב או לא טוב? לא ממש שואלים אותנו... גם מי שהתנגד לכך בתחילה כבר הבין שכך קונים היום והוא אפילו נהנה משלל היתרונות של הרכישות המקוונות באמצעות רשת האינטרנט.

מסחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני – כי כך קונים היום

בימינו כאשר אתרי מכירות באינטרנט פורחים כל כך התרגלנו כבר למציאות הזו אשר בה אנחנו יכולים להתיישב עם כוס קפה ולהזמין הביתה את כל מה שרק יעלה בדעתנו. אז אם בעבר לא היינו מסוגלים לרכוש כלום מבלי שמיששנו אותו מכל עבר וחשנו את החומר אשר ממנו עשוי המוצר – הרי שהיום אנחנו מסתפקים בתמונה ברורה אותה אנחנו יכולים להגדיל כדי להבחין בפרטים הקטנים. אנחנו סומכים על כך ועל הפרטים שבית העסק מנדב לנו באתר וכך למעשה אנחנו קונים היום הכול, אבל הכול ממש... בגדים, נעליים, כלי בית, מוצרי חשמל, פרחים רהיטים ומה בעצם לא.

מסחר אלקטרוני - שיטת הקניה הטובה והזולה ביותר

למה בעצם זה כל כך טוב והאם זה אכן יותר זול?

אם נשווה את הקנייה בחנות פיזית רגילה הרי שמדובר בצורך לצאת מהבית ולהתארגן בהתאם לשעות הפתיחה של החנות. זה אומר שיטוט בין חנויות שלעיתים הן עמוסות. זה כולל חיפוש חניה, זה כולל עמידה בתורים ארוכים ולעיתים גם בבלבולים או טעויות הנוצרים בעקבות העומס. בקניה הנערכת בחנות הווירטואלית אין לנו את כל אלו.

אנחנו יכולים לבוא לחנות בכל עת ובכל שעה שרק יעלה בדעתנו. גם אם מדובר באישון ליל או בשעת בוקר מוקדמת. אנחנו פשוט יכולים להתרווח עם כוס קפה ולצאת למסע שופינג מענג.

מלבד זאת, בכל חנות אליה ניכנס אנחנו נהיה שם היחידים. אף אחד לא ידחוף אותנו ואף אחד גם לא יריב אתנו על התור לקופה. אנחנו שם לבד ללא בלגן וללא דחיפות.

לאחר הקניה נוכל להזמין את המשלוח המתאים לנו וליהנות ממוצר שיגיע אלינו עד הבית וזאת מבלי שיצאנו את מפתן הבית.

קניה שכזו זולה יותר היות ולבית העסק אין הרבה הוצאות כמו בחנות הרגילה כך שאנחנו מרוויחים מכל הכיוונים.

דואגים לחוויית משתמש

חנות ווירטואלית שרוצה להצליח ולהיות פופולארית חייבת לדאוג לחוויית המשתמש של לקוחותיה. אם האתר לא יהיה מושך, נעים וחוויתי הרי שהלקוחות לא ייהנו לבקר בחנות.

חנות המעוצבת היטב באופן ברור ולא מבלבל עם עיצוב מרשים ומושך יגדיל באופן משמעותי את הקף העסק ואת מעגל המכירות שלו.