סדנת הפופינג התקיימה עם דין פרטוש (26) מהצפון הרחוק שהגיע להעביר סדנת "פופינג"- יצירת +אשליות בעזרת הגוף כמו רטט גלים הילוך איטי, ריקוד רובוטי וכו'.
דין מנחה סדנת הפופינג
פופינג היא אמנות ריקוד שכל אחד שרוצה יכול להצטרף וללמוד אותה. סיפורה התחיל בברוקלין ניו יורק... המוזיקה זהה ל"ברייק ביטס" ובמקביל מוזיקת פאנק טהורה, כתוצאה מכך צמחו סגנונות ריקוד חדשים, מעיירה נידחת, "פאנקית" יותר שהפכה לימים לפופינג. כיום רקדן היפ הופ שלא מכיר פופינג לא יכול להתקדם ולהתמקצע. אחת מאבני היסוד החשובות.
סדנת הפופוינג. משתתפים מרחבי הארץ

הסדנה שמתקיימת בפסטיבל ריכזה אליה כאלה שבאו ללמוד מאפס וגם כאלה שהגיעו כדי לשפר טכניקה או ללמוד משהו חדש. התחילו מבסיס אל עבודה על שליטה בשרירים ובסיום רקדו 'פריסטייל' עם מוזיקה כיפית ברקע.

את סדנת הגראפיטי העביר דודי שובל ממפיקי ומארגני פסטיבל VAV. בסדנה התמקדו בכניסה למרכז הקהילתי בית לברון ברובע ו'.
סוף סוף תבינו שהגעתם לבית לברון. שובל ומרססי הגראפיטי

סדנת הגראפיטי מיועדת במיוחד לאמנים המעוניינים לדעת איך ליישם ציורים על קירות, בסדנה התמקדו בשימוש מקצועי בפחית הספריי ובפעילות צביעה על הכניסה לבית שם נכתב "בית לברון", צויירו גלים המרמזים על אשדוד כעיר ים וכן על הבריכה הממוקמת במקום וכן כדור פורח צבעוני- לסימון מעוף חיובי והגשמת חלום.

בכניסה למקום, עד היום היה כתוב "ברוכים הבאים לאגף תרבות", אך לא היה שלט "בית לברון". שובל לקח על עצמו את האחריות ויצר שילוט מגניב צבעוני ובולט.
שובל במרכז ומשתתפים מהסדנה

בהמשך היום דיג'יי מוגלי יינגן סט החל מהשעה 16.00, לאחר מכן סדנאות תרבות היפ הופ לכל המשפחה בשוק ו' החל מהשעה 17.00 ובשעה 19.00 יתקיים הפלאש מוב הגדול- כולם מוזמנים לבוא ולהשתתף.

בסיום היום תתקיים תחרות ברייקדאנס החל מהשעה 19.45 והקרנה של הסרט "החולמים מבבילון" על הרכב ברייקדאנס שצמח וגדל באזור VAV באשדוד.

הכניסה חופשית!

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו