מ.ס אשדוד ממשיכה במאמצי החיזוק לקראת המשך העונה, לקבוצה יש כמו לשאר קבוצות הליגה עד יום שלישי הקרוב (5/9) להעיבר שחקנים ואחד מהם יהיה כלל הנראה חסן אבו זייד שקרוב לסיכום בקבוצה של ראובן עטר.

באשדוד לא מוכנים להתפשר על חיזוק ולהביא שחקנים רק בכדי להביא, "לא נביא שחקנים שאינם עונים על הדרישות שלנו, רק כדי להביא שחקנים", אמר גורם בצוות המקצועי, "אנחנו מחפשים את השחקן שיתאים לשיטת המשחק שלנו וישתלב בתוכניות המאמן ובסגל".

מי שככל הנראה יגיע לקבוצה ונמצא על סף סיכום בקבוצה, הוא הקשר חסן אבו זייד. הקשר האחורי, שהצטרף רק ביולי האחרון לאחי נצרת מהליגה הלאומית, ומחזיק בסעיף יציאה לליגת העל.

עד יום שישי היה נראה שהדברים לא מסתדרים ומדובר בעלות גבוהה מידי עבור אשדוד, אלא שנראה שבשישי נעשתה פריצת דרך בנושא, ואבו זייד אחרי לחצים קרוב מאד להגיע לאשדוד. 

צילום: אורן אהרוני, YNET

הקשר גדל בבני יהודה, בה גם התחיל לשחק בבוגרים, משם עבר לשחק במכבי ת"א, רמת השרון, מכבי פתח תקווה, הפועל פתח תקווה והפועל תל אביב. בנוסף, יצא הקשר לשחק בא.א.ק לרנקה מקפריסין וטורפדו ארמאוויר הרוסית, אך לא מצא בהן את מקומו וחזר לארץ.

מקורבים לשחקן ציינו כי "אבו זייד שוחרר אתמול מהאימון (של אחי נצרת), במטרה לקדם את העסקה. אנו שמחים שהאופציה חזרה ומקווים מאוד לראות אותו שוב בליגת העל, אליה הוא שייך". עוד הוסיפו, כי מתן אישור סופי להעברתו צפוי להתקבל ביום ראשון, בו שני הצדדים ייפגשו על מנת לחתום על חוזה.

סכום העברתו של השחקן צפוי להיות כ-350 אלף שקלים. הקשר שוחרר אמש מהאימון של הקבוצה מהלאומית, ועל פי מקורבים לעסקה השחקן צפוי לחתום בתחילת השבוע על חוזהו.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו