יריית הפתיחה של חודש הסטודנט באשדוד התקיימה במסיבה מקסיקנית בשעות הצהריים שכללה מופע של ההרכב הכי לוהט- "מלבי טרופיקל" בבר ה'לי- גל'. מאות סטודנטים וצעירים הגיעו אל חוף הים ונהנו מאווירה קיצית וחמה עם בר אלכוהול מפנק וטקילות במחירים סטודנטיאליים מוזלים שזרמו כמו מים, רכבו והתעופפו על שור זועם, רקדו לצלילי דיג'יי רענן ביטון ולאחריו עלה ההרכב הססגוני, לא לפני שטבלו וגלשו במי הים של אשדוד, עם חולצות הוואי מדליקות והרימו את הקהל על הרגליים.
מלבי טרופיקל, צילום: סמדר מלכה PUSHUPGIRLS
כבר בכניסה המקום קושט והוכן עם פיניאטות תלויות באוויר, בלונים ושור אחד זועם שטלטל את הרוכבים האמיצים באווירת "איייייי קראמבה". צוות מרכז הצעירים- "כיוונים" דאג להשלים את האווירה המקסיקנית וחילקו לבאי מסיבת החוף כובעי סומבררו, שפמים שאפילו הבנות העזו לשים, מניפות צבעוניות ופותחנים מדליקים לבירות והפתעות נוספות ברוח "מקסיקו".

הרכב "מלבי טרופיקל" שרו ונגנו את כל השירים המוכרים שלהם וגם אלו שלא היו מוכרים סחפו את הקהל בריקודים קופצניים ועינטוזים, דיברו עם הקהל, הצחיקו והלהיטו את האווירה שגם ככה הייתה חמה.
אתי מנהלת כיוונים עם שמואל סרדינס ומייק מלול. צילום: סמדר מלכה pushupgirls
המסיבה התקיימה לטובת הסטודנטים והצעירים בעיר בשיתוף פעולה נדיר של אגודות הסטודנטים SCE  אשדוד ביוזמת מייק מלול יו"ר האגודה ושותף הבית של "כיוונים", עם מכללת אשקלון והמרכז האקדמי פרס ומרכז כיוונים אשדוד בניהולה של הגב' אתי לוגסי טורקניץ' שניצחה על החגיגה ויחד קיימו חגיגה וחוויה שכולה חופי הזהב של מקסיקו- באשדוד!

בקרוב, יתקיימו בפאבים "שלומפר" וה"זה" שתי הרצאות מפתיעות ויוצאות דופן שיתנו לצעירים הסתכלות שונה על נושאים חמים ומשעשעים וכן תתפרסם מפת הנחות במקומות הבילוי השונים בעיר אשדוד לסטודנטים שאיגדו במיוחד עבורם צוות 'כיוונים' ואגודת הסטודנטים באשדוד.
הצוות המוביל של הסטודנטים והצעירים באשדוד. צילום: סמדר מלכה , pushupgirls
מייק מלול, יו"ר אגודת הסטודנטים של סמי שמעון באשדוד אמר: "ללא ספק ניתן לומר כי האירוע היה מוצלח מאוד. זו הפעם הראשונה, שנוצר שיתוף פעולה של שלוש מכללות מהגדולות באזור: מכללת אשקלון, מכללת פרס ומכללת סמי שמעון יחד עם מרכז צעירים 'כיוונים' אשדוד. במהלך המסיבה ולאחריה קיבלתי תגובות נלהבות מהסטודנטים שאמרו סוף סוף מקדמים מסיבות סטודנטים בעיר".

אתי לוגסי טורקניץ', מנהלת מרכז "כיוונים" לצעירים באשדוד אמרה: "כשהתחלתי בתפקידי בכיוונים, הגיע מייק מלול עם חזון להרים "יום סטודנט" ולקיים אירועים למען הסטודנטים בעיר. החזון, השתלב עם חזון ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ותחום הצעירים בעיר להעצים את תחום הסטודנטים בעיר אשדוד. לפיכך, החלטנו יחד להרים חודש סטודנט החל מהקיץ, חודש שיהפוך למסורת בעיר החל מהשנה. בשנה הבאה אנו מבטיחים למלא את החודש באירועים ותהליכים נוספים למען הסטודנטים בעיר. תהיו בטוחים שזוהי רק ההתחלה וצפויה שנה מלאה בפעילויות והפתעות והכל בתמיכה של ראש העיר אשדוד ומנהל החינוך" .
חוגגים בבר הלי גל במסיבה  המקסיקנית צילום סמדר מלכה pushupgirls
האירוע הבא כמובטח: 11.9- יום שני, בשעה 21.00 בפאב ה'שלומפר'- אלמוג שור על זוגיות, יחסים ועל בינו לבינה. הכניסה ללא תשלום- יש להירשם בעמוד הפייסבוק של 'כיוונים' באיוונט בפייסבוק

רוצים להתעדכן באירועים הבאים? חפשו את העמוד של מרכז "כיוונים" בפייסבוק (לחצו כאן)

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו