קיץ מלא אירועים לנוער באשדוד: עיריית אשדוד, החברה העירונית לתרבות הפנאי, תחום הנוער ומועצת התלמידים עמלו רבות כדי להביא לבני הנוער באשדוד את השמות החמים ביותר בתעשייה והפיקו במהלך חודשי הקיץ אירועים מושקעים ומותאמים להנאתם של בני הנוער .
סקאזי וצוות תחום הנוער מרטיב את הקהל. צילום: פושאפ גירלס
בשישי האחרון( 18.08) בשעות הצהריים חגגו בני הנוער במסיבת רחוב בכניסה חופשית שהייתה קופצנית ורטובה עם זרנוקי מים שלא השאירו נער/ה אחד יבשים. אט אט הלכה והתמלאה הרחבה הסמוכה לבניין העירייה עד אפס מקום והצעירים החלו לפזז, לרקוד ולשיר לצליליהם של דיג'יי עמיעד ויורם סוויסה שאמר: "אם תרקדו יהיה לכם פחות חם" והוא אכן צדק!
סקאזי עם יורם סוויסה. צילום: פושאפ גירלס
השניים, הרקידו את בני הנוער, שהגיעו לרחבת העירייה ויחד עם השמש התחממה האווירה כמו שצריך לקראת מופעו של דיג'יי סקאזי האגדי, שהלהיט את בני הנוער עם מיטב להיטיו ואפילו שחרר להם 'טראק' חדש במיוחד עבור בני הנוער באשדוד ומשם החגיגה רק הלכה וגדלה. ברחבה, התרוצצו עובדי ומתנדבי החברה העירונית לתרבות הפנאי ותחום הנוער חילקו ארטיקי קרח מרעננים לכל דורש והשקו אותם במים קרים.
חוגגים במסיבת הרחוב. צילום פושאפ גירלס

אקורד הסיום- ויליג' הנוער שהתקיים באמפי אשדוד (ביום שלישי, 22.08) היה ללא ספק אירוע השיא: החל מאמנים מקומיים בסצנת ההיפ הופ של אשדוד ולא רק, כמו הרכבי A C T ,לוקאצ',  FUTURA GANG, מיכאל סוויסה, כהן את מושון ועד לאמנים הגדולים והכי לוהטים היום בישראל- קפה שחור חזק שאירחו את אביאור מסאלה ונצ'י נצ' שאירח את חנן בן ארי- וכל המופעים הללו בעלות של 20 ₪ בלבד!
קפה שחור חזק יחד עם אביאור מסאלה בויליג נוער. צילום: פושאפ גירלס
קפה שחור חזק עם אביאור מסאלה והקהל בויליג נוער. צילום: פושאפ גירלס
לדבריה של מזל שאלתיאל ,ראש תחום הנוער: "חתמנו את אירועי הנוער של עיר הילדים והנוער באשדוד במסיבת רחוב ובאירוע ענק ה- וויליג' באמפי אשדוד שהפך למסורת באשדוד ,אני מצדיעה לבני הנוער על התנהגותם המופתית ולצוות עובדי תחום הנוער על עבודת הפקה מקצועית ומסורה .רק הסתיימו אירועי 'קיץ שכולו נוער' והחלנו לעבוד במלוא המרץ על שנת הפעילות הקרובה ". 
נצי נצ על הבמה באמפי בויליג נוער. צילום: פוש אפ גירלס
הודעה משמחת: בני נוער הסבורים כי ייאלצו להמתין עד הקיץ הבא טועים משום שבחברה העירונית לתרבות הפנאי מבקשים להרגיע אותם ומודיעים כי בתחום הנוער מכינים עבורם סדרה נוספת של אירועים ומופעים במשך כל השנה. רוצים להתעדכן? כנסו לעמוד הפייסבוק "קיץ שכולו נוער" (לחצו כאן)


 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו