הילדים נהנים במתחם שהוקם עבורם

זה סיפור עם סוף טוב, סיפור שמוכיח שיש אנשים טובים. סיפור שצריך ללמד את כולנו, גם בגלל הצורה שבה החל ובעיקר בצורה שבה הסתיים. הסיפור החל כשמנהלת קייטנה לילדים עם אוטיזם, טענה בדף הפייסבוק שלה כי היא התקשרה למתחם הטרמפולינות. היא עשתה זאת במטרה לקבוע יום כיף לילדי הקייטנה. מנהלת הקייטנה טענה כי לבקשתה להגיע למקום עם החניכים והמדריכים, השיבו האחראים כך: "חבל לי, אבל אני לא יכול, כי כל העבודה שלי בקיץ, והורים לילדים רגילים שיראו את האוטיסטים יברחו ואני אפסיד כסף". אומנם במתחם הטרמפולינות התנערו מהאשמות וטענו שהם לא מפלים לרעה ילדים בעלי מוגבלויות, אבל השורה התחתונה הייתה שהילדים שחיכו לרגע הזה, לא זכו להגיע למתחם.

אבל אז קראו את פרסום מספר אנשים ובראשם משה בן זקן, יועץ שרת התרבות והספורט מירי רגב ויאיר שלום, עוזרו של השר לשעבר גדעון סער והחליטו לעשות מעשה. מבחינתם זה לא יכול היה להיגמר כך. הם פנו למספר בעלי עסקים, שמיד השיבו בחיוב והצליחו בתוך 24 שעות להכין ולהפיק עבור הילדים יום כיף במתחם של טרמפולינות שיצרו, רק עבורם. הילדים הגיעו ונהנו כמו כל ילד אחר ביום האחרון של הקייטנה שלהם. הם זכו לשחק בטרמפולינות, דבר כל כך פשוט שכל ילד זכאי לו. צריך היה לראות את שמחתם של הילדים בכדי להבין עד כמה הם חיכו לזה.

בן זקן ושלום פנו לעופר כחלון הבעלים של "עופר כחלון אטרקציות" ממושב חצב שהביא את המתנפחים. מתנ"ס "דיונה" הקצה את המקום עבור המתנפחים. בנוסף פנייה לחנות הצעצועים של "עידן 2000" מיד נענתה אף היא בחיוב והילדים קיבלו משחקים במתנה. גם רמי אבודרם עזר בהפקה וההצלחה הייתה גדולה מהצפוי ומרגשת פי כמה. מיותר לציין שכולם עשו זאת חינם אין כסף ועל זמן. אנשים טובים באמצע הדרך.

הפעם הדברים בפוסט של מנהלת הקייטנה היו אחרים: "אז בסופו של דבר כן קפצנו, תודה גדולה וענקית למשה בן זקן וליאיר שלום על תרומתם ועל העבודה הקשה לילדים המדהימים שלנו, תודה לעידן 2000 סניף אשדוד על תרומה ענקית של צעצועים לילדים, ותודה ענקית לכייף לכל עופר כחלון אטרקציות ממושב חצב על המתנפחים. לא ברור מאליו לארגן מבצע כזה תוך יום אז שוב תודה. אשריכם".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו