נתחיל עם מילה טובה לעיריית אשדוד ומחלקת האירועים- מישהו לקח לתשומת הלב את כל התלונות וההערות שנאמרו אי פעם לגבי פסטיבל הבירה באשדוד וסיפקו מתחם מטרוף עם כמויות גדולות של דוכני מזון מפנקים ששודרגו פלאים והיו ללא ספק ערבים לחיך. 
חן בוקר
אם בעבר היו תלונות לגבי כך שבכל זאת, מדובר בפסטיבל בירה והיצע הבירות שניתן היה לרכוש היה קטן יחסית- לא רק שהיו הרבה סוגים, היו גם דוכני בוטיק של בירות שאישית, לא פגשתי קודם לכן. וזה היה מגניב+

המתחם עצמו היה מוקפד, במקום שאנשים "יאכלו אבק" בחצץ- דאגו לפזר מחצלות ענק ו-800 מטר של דשא סינתטי ומכל פינה כמעט ניתן היה לראות את הבמה וכמובן את שני המסכים. יתרה מכך, תתפלאו אבל גם האמנים עצמם שודרגו ובמקום קרוואנים מאולתרים קיבלו חדרים מפנקים עם ג'קוזי ומיזוג וכמובן- כמה בירה חינם שרק ירצו. 

חנה גור פתחה את הערב במופע חימום עם הצהרה של יוסי עטר לגבי אלבום חדש שבדרך. עם שמלת עור שחורה ומגפיים נתנה חנה, כמו תמיד את מופע חייה. אם יש משהו שלא ניתן להתעלם ממנו אצל גור זה הנאמנות שלה לעצמה על הבמה במשך שנים ארוכות ועל היות חיית במה ורוקנ'רול. 

מיד לאחריה הציג יוסי עטר את להקת היהודים- בכיכובם של אורית שחף ותום פטרובר שנדמה היה כי אצלם, הזמן עמד מלכת. מהרגע שעלו לבמה ועד לשנייה בה ירדו ניגנו, שרו ונתנו ביצועים למיטב הלהיטים שלהם והטריפו את הקהל שצרח ושר יחד איתם. 
ברי סחרוף ה- מלך!
מלך הרוקנ'רול- ברי סחרוף עלה עם הגיבסון האדומה שלו והרכב מרוחב מתמיד של נגנים ואפילו אירח את שי צברי- עם קול הפעמונים שחודר דרך העור. 

בכלל, כמה כיף שאחרי שנים של אמנים "ממוחזרים" יחסית הגיעו לפסטיבל אמנים אחרים ואיתם אנרגיות טובות. בקהל אגב, נדמה היה שהרחבה הפכה למפגש החבר'ה הטובים, כל הקהל שהגיע נהנה, אכל, שתה, רבץ על הקרקע או על פינות ה'זולה', שר, רקד וקפץ באוויר.

ללא ספק פסטיבל הבירה הכי טוב שידעה עד כה העיר אשדוד!
כנסו לגלריית התמונות הענקית שלנו (צילום: חן בוקר)

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו