כולם אוהבים לקבל פרחים ואין אדם שלא משמח לגלות שמישהו חשב עליו והחליט להפתיע אותו בזר פרחים ריחני וצבעוני. כמובן, שבכדי שהמחווה אכן תענה על כל הציפיות והדרישות, חשוב לבחור בקפידה את אותו זר פרחים אשר ישלח – לא כל הזרים מתאימים עבור כל האירועים או עבור כל האנשים. גם התקציב אותו נייעד עבור המטרה, יהיה בעל השפעה על הבחירה – החדשות הטובות הן, שניתן למצוא זרי פרחים מרשימים בכל התקציבים.  בגרעיני עיצובים, אתר משלוחי פרחים בפריסה ארצית, ניתן למצוא מגוון גדול של זרים מרשימים למשלוח ב-100 ש"ח בלבד. זר שושן צחור למשל או זר אביבי בגווני פסטל יעלו רק 100 ש"ח. זר ורדים רומנטי ורוד המתאים לכל אירוע יעלה 120 ש"ח, ואילו זרי אהבה קלאסיים ומרשימים יותר עם ורדים אדומים לימי הולדת, ימי אהבה וימי נישואין יעלו בין 180 ש"ח ל-250 ש"ח. כל זר ניתן כמובן להגדיל בתוספת תשלום.

פרחים

משלוח זר פרחים – לאלו אירועים זה מתאים
משלוח פרחים הוא שירות שמתאים כמעט לכל אירוע: יום האהבה, יום הולדת שלו ושלה, יום נישואים, קידום בעבודה, הצעת נישואים, לידה, לכבוד שבת וגם בלי סיבה מיוחדת, סתם כשבא לכם להראות אהבה או מחשבה.  מגוון הזרים שתמצאו בחנויות הוא גדול: זרים בצבעים עזים, זרים רומנטיים אדומים, זרים קלאסיים לבנים וזרים יוקרתיים וגדולים. רוב חנויות הפרחים באינטרנט ממיינות את מבחר הזרים השונים לפי קטגוריות או על מנת שתוכלו למצוא זר לאירוע המסויים בקלות והמהירות. באתר פרחי חודי למשל, ניתן לבתע הזמנת פרחים בקלות ומהירות. קטלוג זרי הפרחים מסודר בנוחות מפליאה לפי סוג האירוע. בקטגוריית ימי ההולדת תמצאו לצד זרי פרחים מיוחדים גם זרי שוקולד מעוצבים, וזרי בלונים שיעלו חיוך אצל כל אחד בכל גיל. ותחת קטגוריית לידה מוצעים גם מגשי פירות צבעוניים, מארזי לידה מתוקים וגם סידורי פרחים מיוחדים.

היתרונות של משלוח פרחים ומתנות דרך האינטרנט
זה אומנם נכון, שלצד פרחים ישנן עוד אפשרויות רבות להפתיע, לרגש או להצהיר על כוונות, אבל יחד עם זאת, במשלוח זרי פרחים טמונים יתרונות רבים על פני האפשרויות האחרות:
ראשית כל, בשביל לשלוח פרחים ומתנה מתוקה אתם לא צריכים לצאת כלל מהבית או המשרד או אפילו לקום מהכיסא – כיום ניתן לבצע משלוח פרחים גם דרך אתרי חנויות הפרחים באינטרנט וגם דרך הטלפון. אם אתם מזמינים את המשלוח מחנות אמינה ומקצועית, אתם יכולים גם להיות רגועים בידיעה שהפרחים יגיעו ליעדם תוך זמן קצר כשהם טריים ועם ניחוח משגע.
יתרון נוסף במשלוח זרי פרחים, הוא התקציב שמשקיעים – טווח המחירים של זרי פרחים הינו רחב יחסית כמו שציינו החל מ-100 ש"ח במשלוח. יחד עם זאת, גם הזרים הגדולים והמרשימים ביותר לא מגיעים לסכומים שאי אפשר לעמוד בהם. כך שלא משנה מה התקציב שלכם, תוכלו למצוא זר פרחים אשר יתאימו לתקציב שלכם.
משלוח זר פרחים הוא הליך קצר, אשר דורש מינימום השקעה או זמן – כך שגם אם אתם מאוד עסוקים, לא תצטרכו יותר מדקות בודדות בכדי לבצע משלוח.

משלוח זר פרחים, מהווה כאמור כדרך המוצלחת והנוחה ביותר להפתיע אדם אהוב, כל מה שאתם צריכים לעשות לצורך כך, זה רק לבחור חנות פרחים בעלת מוניטין, לבחור את הזר המועדף עליכם ולבצע הזמנה. רוב הסיכויים, כי בתוך זמן קצר ממועד שליחת הזר, אתם עתידים לקבל שיחה נרגשת או הודעה של הכרת תודה, ממקבל הפרחים.