האם אתם צריכים לוותר? או שאולי עדיף שתצאו למאבק כדי שתקבלו את מה שמגיע לכם? כמובן שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת וכל אחד מאיתנו יוכל לבחור באופציה אחרת. מה שבטוח זה שאם אתם רוצים לנסות להשיג את מה שמגיע לכם, עו"ד דיני עבודה הוא איש המקצוע שאליו כדאי שתתקשרו.

בואו להתייעץ

חשוב לדעת שלעו"ד דיני עבודה אתם יכולים לפנות לא רק אם אתם בצד של העובד שזכויותיו נפגעו שכן יש עוד מצבים שבהם עו"ד כזה יוכל לעזור לכם. לדוגמה: אם אתם מתפקדים בתור מנהלי עסקים וחושבים להעסיק אישה בהיריון כדאי יהיה לפנות תחילה לעו"ד דיני עבודה לייעוץ. חשוב לדעת שפעמים רבות כאשר זכויות של עובד נפגעות זה לא קורה בגלל כוונה רעה של בעל העסק או מזדון, שכן לעיתים זה קורה פשוט מחוסר ידיעה. משמעות הדברים היא שכדאי לפנות מראש לעו"ד מקצועי שיוכל לעזור לכם, כי איזו סיבה יש לכם לקחת סיכונים מיותרים? עובד שלא תכבדו את הזכויות שלו עלול אח"כ לתבוע אתכם, מה שיגרום לכם להוציא הרבה יותר כסף וגם להיות מעורבים במצבים לא נעימים. לעומת זאת, כאשר מדברים עם עו"ד מקצועי אפשר להבין טוב יותר מה חשוב לעשות וכיצד ניתן יהיה לדאוג לכל הזכויות של כל העובדים.

איך לבחור לאיזה עו"ד דיני עבודה רוצים לפנות?

האמת היא שיש הרבה עורכי דין שאליהם תוכלו להתקשר, בין אם זה בתחום של דיני עבודה ובין אם זה בכל תחום אחר. עם זאת, האם כל עו"ד יידע לעזור לכם? האם כולם יהיו זמינים עבורכם באותה מידה? והאם באמת תשמח ולקבל ייעוץ ושירות מכל אדם שלמד משפטים? התשובה היא כמובן לא ולכן חשוב לבדוק אל מי אתם פונים. עו"ד דיני עבודה הוא איש מקצוע שצריך להקשיב לכם ובעיקר: הוא חייב להיות בקיא ובעל ניסיון. לכן, רגע לפני שאתם פונים לעו"ד צעיר שזה עתה סיים את הלימודים שלו כדאי יהיה לבדוק כמה פרטים ולראות שאתם לא מסתכנים. זה לא משנה באיזה צד אתם נמצאים ואיזה שירות אתם רוצים לקבל מעוה"ד שלכם כי בכל מקרה טוב תעשו אם תבררו לגביו כמה שיותר פרטים. האם הוא עו"ד שיש לו מוניטין בתחום? האם יש לו רזומה? האם הרבה אנשים מכירים אותו? והכי חשוב: האם לקוחות אחרים שקיבלו ממנו שירות ממליצים עליו ועל המקצועיות שלו? זכויות של עובדים זה מסוג אותם הדברים שהרבה פעמים צריך להילחם למענם אך החדשות הטובות הן שלא אחת בית המשפט יעשה הכול כדי לעזור לכם. אומנם זה נכון שיש מקרים שבהם הפיצויים לא לגמרי יעזרו אך אין ספק שלא כדאי לוותר על מה שמגיע לכם. לכן כדאי שתחברו עוד היום עו"ד דיני עבודה ותתחילו לפעול מען הזכויות שלכם.