האם הילדה רוצה שנעשה לה אירוע בבית? באולם אירועים מכובד? או שאולי דווקא מועדוני בת מצווה זו הבחירה הנכונה? האמת היא, שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שהרבה מאוד הורים בוחרים באופציה של מועדוני בת מצווה ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם חושבים על הרעיון הזה. יש לאופציה הזאת כמה יתרונות ברורים, כמו לדוגמה העובדה שאתם לא צריכים בכלל להעמיד את הבית הפרטי שלכם לרגל החגיגה הזאת. במקום זה תוכלו לבחור מועדון וכל הילדים יגיעו לשם ביום ובשעה שתקבעו. בנוסף לכך, כאשר עושים אירועים במועדוני בת מצווה כאלה או אחרים אפשר גם ליהנות מהעובדה שהמסיבה נמשכת כמה שיותר זמן וגם לא חשוב אם הילדים יעשו רעש או לא – כי זה הרי חלק מכל החגיגה! אין סיבה שבגללה הבת שלכם לא צריכה לקבל אירוע משולם כמו שעשו כבר כל החברות שלה, אז למה אתם מחכים? להתעסק בהפקת בת מצווה זה לא דבר של מה בכך ולכן אנחנו ממליצים לכם להתחיל לארגן את הפרטים השונים עוד היום.

 

כך בוחרים מועדון מתאים לבת מצווה

האמת היא שהיום יש הרבה מאוד מועדונים שיוכלו להתאים לבת המצווה של הילדה שלכם ולכן כדאי יהיה לבדוק במה בדיוק אתם בוחרים. הפרמטרים הכי חשובים הם:

  1. הגודל – האם חשוב לבחור את המועדון הכי גדול שיש?
  2. המיקום – האם מדובר על מועדון שיהיה לילדים יחסית קל להגיע אליו?
  3. המחירים – האם מדובר על מועדון שמחירי ההשכרה שלו לא יותר מידי גבוהים?
  4. העיצוב – האם המקום נראה לכם מעוצב בצורה יפה ומיוחדת?

חשוב לבדוק את כל הפרטים האלה אך לא בכך די, כי מה, לדוגמה, לגבי השירות? אתם עומדים להשקיע לא מעט כסף בכל החגיגה הזאת ולכן ההמלצה שלנו היא לעשות הכול כדי להבטיח שגם תיהנו תוך כדי. זה אומר שכדאי לכם לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות מועדונים שונים שכן חוות הדעת לרוב אמינות ונכתבו על ידי הורים של ילדות אחרות. כך תוכלו לדעת איזה יחס מצפה לכם ואין ספק שבצורה כזאת הבחירה שלכם תהיה נכונה יותר.

 מועדוני בת מצווה

כמה עולה לשכור מקום כמו מועדון לבת מצווה? 

אפשר לדבר על בת המצווה המושלמת שעות ולהתייחס להרבה מאוד פרטים ואלמנטים שיוכלו להפוך את החגיגה לבלתי נשכחת, אך אי אפשר שלא להזכיר את העלויות. כל ההורים שכבר עשו בת מצווה לילדה יודעים לספר שזה כן עולה לא מעט ולכן חשוב להתייחס גם לנושא הזה. חשוב לזכור שזה שאתם רוצים לשמח את הבת שלכם זה טוב ויפה אך זה לא תמיד אומר שעליכם להשקיע הון עתק, כי מי אמר שזה יוביל לאירוע מוצלח יותר? שימו לב שכל בעל מועדון לבת מצווה יוכל לתת לכם הצעת מחיר אחרת אך בסופו של דבר אתם הם אלה שקובעים. לכן, רגע לפני שאתם שוכרים את המועדון הכי יקר שיש רק בגלל שהוא נראה יותר יפה, כדאי יהיה להשוות מחירים. חשוב ביותר גם להחליט מראש מה התקציב שלכם כי בצורה כזאת תבטיחו שלא תיכנסו להוצאה כלכלית שלא תוכלו לעמוד בה אחר כך.