למה לעבוד כל כך קשה?

אבל, שניכם תופתעו לדעת, יש דרך הרבה יותר פשוטה למצוא חברת הובלות. דרך הדומה יותר למכרז בו החברות הם אלה שנלחמות על מנת להפוך אותך ללקוחה, ודורשות ממך הרבה פחות עבודה כדי להגיע אליהן איך עושים זאת? באמצעות אתר גטמובינג. כשתגמרי לקרוא את הכתבה הזו – תהיי בדיוק דקות ספורות מקבלת מספר הצעות מחיר להובלה שלך – מבלי שחייגת אפילו מספר אחד.

אתר גטמובינג – האתר שמשנה את תחום ההובלות מקצה לקצה

אתר אחד פשוט, הפך את תחום ההובלות להרבה יותר פשוט הן עבור המובילים, ובמיוחד עבור הלקוחות. במספר לחיצות עכבר את מזינה את פרטי ההובלה (בוחרת כתובות וקומות של הדירה ממנה אתם עוברים ואליה את נכנסתם), מזינה כמה ציוד אתם עומדים להעביר (ביננו די קל לזכור אילו פריטי ריהוט יש בכל חדר, ולהעריך את מספר ארגזי או שקיות הבגדים שלהם), מוסיפה את התאריך שבו אתם מתכננים לעבור דירה ולוחצת "שלח". זהו. כל כך פשוט. נסו בעצמכם - כנסו למצוא שירותי הובלות באשדוד.

מה קורה עכשיו?

הפרטים ששלחת בפחות משלוש דקות מגיעים למספר חברות הובלה, השולחים לך בחזרה הצעות מחיר סופיות לפרויקט ההובלה שלך. לא משנה אם מדובר בעברה קטנה של שני חדרי שינה, או בעברה של קוטג' שלם עם שבעה חדרים – כל פרויקט זוכה למספר הצעות – כאשר את גם יכולה לראות איזה דירוג קיבלה כל חברת הובלות על ידי לקוחות קודמים, לקרוא מעט על פרופיל החברה ולראות מה הוותק שלה – ולהחליט מי החברה המתאימה לך ביותר.

ומה קורה ביום ההובלה?

יום ההובלה הגיע, החברה שבחרת אמורה להיות בדלת בשעה 10:00.  

סיטואציה א' – לא השתמשת בגט מובינג: אם הגעת לחברת הובלה באופן מקרי מדפי זהב, מגוגל או מהמלצה מחברה – יתכן ולעולם לא תראי את החברה הזו. מרבית החברות, במיוחד בתאריכים הלחוצים בהתחלת החודש נוהגות לעשות "אובר-בוקינג". הן קובעות עם מספר לקוחות במקביל, ומגיעות להובלות במחיר המשתלם ביותר.

סיטואציה ב' – הזמנת חברה דרך גט מובינג: החברה עמה גרת את ההובלה תגיע בשעה המיועדת. מנהליה יודעים כי הביקורת שתכתבי עליהם באתר תוביל למאות הובלות נוספות בשנים הבאות, ולכן ירצו שתהיי מרוצה ככל האפשר. בזמן ההובלה מערכת שירות הלקוחות של גט מובינג פנויה לענות על כל שאלה, וכעת את יודעת שהמחיר לא יוכל לעלות ברגע האחרון, כי זה המחיר שהוצע במכרז.

בפעם הבאה שאתם עוברים דירה – את כבר יודעת איך לקבל את המחיר הטוב ביותר לחברת הובלות אמינה.