הזוג והבעלים טל וטליה לוגסי מגן יבנה, עובדים בענף מעל ל20 שנה ומתמחים במיתוג של סחורה יפה ב'לואו קוסט', מנהלים את חנות הדגל CHIC בגן יבנה מזה כ-15 שנה והשיקו סניף שני שנפתח ב16.7 אולם היום (שלישי) קיימו את הפתיחה הרשמית עם בופה מפנק ומוזיקה שניגן דיג'יי חנן אלימלך.
צילום: חן בוקר
כבר בפתיחה, ניתן לסייר בחנות בגודל של כ-כ300 מ"ר ולראות סחורה חדשה במחירי סוף עונה- שמלות עד 130 ש"ח, שורטים ב40₪, חולצות, חליפות, בגדי ים, אקססוריז: תיקי, כובעים, תכשיטים ועוד... כשהפריט הכי יקר בעלות 140 ש"ח בלבד!

CHIC הינה אופנת נשים מתעדכנת, או ניתן לומר אופנת 'אקספרס'- כל שבוע מתחלפים עשרות דגמים במחירי 'לואו קוסט' וגם תוכלו למצוא פריטים ייחודיים המיובאים מחנויות בוטיק ישירות לצרכן.
צילום: חן בוקר
יש קז'ואל, יש מבחר של שמלות ערב מנצנצות ולא רק, והכל במידות 36- 44. מדובר ברשת עם קשת רחבה של סגנונות ואופנה שיכולה להתאים לנערות 
ולכל אחת שיש לה רוח צעירה.
צילום: חן בוקר
הבעלים מתחייבים לספק סחורה חדשה ומפתיעה מידי יום ומדפים שיטריפו לכן את החושים במחירים נוחים לכל כיס וגם- אוטוטו יגיעו סריגים בעלות של 40 ש"ח בלבד, כך שתוכלו להתחיל להתצטייד לחורף (שעוד נראה רחוק, אבל אין כמו מחירים סוף עונה בתחילת עונה)
צילום: חן בוקר
צילום: חן בוקר
צילום: חן בוקר
צילום: חן בוקר
CHIC, קניון סי- מול, קומה 2
שווה ביקור!