צילום: ארכיון
במהלך שעות הצהריים אתמול, שני, ערכו כוחות המשטרה פעילות גלויה וסמויה לאיתור שוהים בלתי חוקיים ברחבי העיר אשדוד. בפעילות זאת איתרו שוטרי ופקחי יחידת השיטור העירוני חשוד, 21 תושב דהריה, שהציג אף תיעוד מזויף כאשר זה הועסק בעסק ברובע יב'.
בתחקורו בשטח מסר לשוטרים כי החל לעבוד במקום יומיים לפני כן ואת האישור רכש תמורת סכום כסף רב. החשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שלאחריה נכלא.
בנוסף אליו נחקר מעסיקו שטען כי החשוד הציג בפניו אישור העסקה. היום יובא החשוד בפני בית משפט בבקשה להאריך מעצרו.
בפעילות נוספת שנערכה אתמול, איתרו שוטרי הסיור חשוד השוהה במחסן סמוך לבניין מגורים ברחוב כלנית בעיר. בדיקתו על ידי השוטרים תוך שהחשוד מתנהג באופן לחוץ, העלתה כי לזה אין כלל אישור שהייה וכי הוא מועסק במקום במסגרת שיפוצים.
החשוד, 27 תושב שכם, נעצר אף הוא לחקירה והועבר אל תחנת המשטרה. בסיום חקירתו בה הודה במיוחס לו נכלא ואף הוא יובא היום בפני בית המשפט לצורך הארכת מעצרו. 
"פרט לפעולות כוחות המשטרה, נדרשת גם ערנותם של האזרחים בכל הקשור לאנשים וחפצים חשודים כל העת ודיווח על כאלו למוקד המשטרה", הדגישו במשטרה.
"משטרת ישראל פועלת כל העת בכל הקשור לאיתורם של שוהים בלתי חוקיים ואלו המסייעים בידם במטרה להגביר את ביטחון הציבור ולסכל ככל הניתן את מעורבותם של השב"ח בעבירות הפליליות והפח"ע".